Tvořím webové stránky s redakčním systémem WordPress

Tvroba webových stránek s redakčním systémem

Webové stránky s redakčním systémem mají jednu velkou výhodu, a tou je, že Vám šetří náklady, protože si web můžete sami upravovat i pokud nejste zrovna programátoři.

Výhody webových stránek s redakčním systémem

  • upravíte si web sami a nemáte tím pádem náklady, které byste platili za programátora
  • webové stránky si můžete upravit ihned a nemusíte čekat na správce webu až si najde čas
  • upravovat web můžete všude tam, kde máte připojení k internetu (z domova, z práce, z mobilu)
  • design webu co se týče třeba barev si také můžete snadno upravit jak potřebujete
  • pokud máte správce webu a nejste s ním spokojeni, můžete jej snadno změnit, protože správu webových stránek s redakčním systémem nabízí spousta agentur, freelancerů, studentů a je rozhodně z čeho vybírat
  • redakční systém WordPress je uživatelsky hodně oblíbený, pro svoji jednoduchost a intuitivní ovládání, tak se toho nebojte, mám klienty, kterým je kolem 70 let a ovládají si weby jako když bičem mrská, tak to zvládnete i Vy!

Nevýhody webových stránek s redakčním systémem

Webové stránky s redakčním systémem je potřeba dostatečně optimalizovat, aby nebyly pomalé, navíc je důležité vybrat kvalitní hosting, který má podporu HTTP2 pro zrychlení webových stránek, také obrázky je potřeba nastavit tak, aby se načítaly rychleji. Rychlý web je jedním z důležitých faktorů, aby měl lepší pozice ve vyhledávačích. Dynamické weby s redakčním systémem WordPress jsou většinou pomalejší než HTML statické weby, ale zase mají velkou výhodu, že si je můžete sami upravovat a nevolat kvůli všemu programátora, záleží tedy na Vaší volbě čemu dáte přednost.

webové stránky na míru

Nejoblíbenější redakční systém

Skvělý redakční systém nejen pro vytvoření webu, ale právě i pro jeho snadnou správu, je WordPress. Tento redakční systém má velice snadnou administraci, vše je intuitivní a člověk si může upravovat svůj web i bez znalostí programování. Redakční systém WordPress je velice rozšířený a lze na něm postavit plně profesionální webové stránky i eshop.

Navíc pokud si vyberete WordPress pro váš web, tak najdete na internetu spousty návodů, v případě, že byste si s něčím nevěděli rady a nechtěli volat správce webu.

S WordPressem rozhodně neprohloupíte a pokud vyberete správnou šablonu, tak váš web bude mít responzivní design, takže se bude bezproblémově zobrazovat nejen na počítačích, ale i na mobilních telefonech a tabletech. Také si můžete svůj web snadno optimalizovat z hlediska SEO. 

Na WordPressu stavím firemní i osobní weby a mohu jej určitě doporučit.

k

Tvořím weby ze šablony i na míru

Každý web se snažím navrhnout na míru Vašim potřebám a potřebám Vašich zákazníků, jak strukturou, tak designem. Pokud preferujete levnější řešení je pro Vás vhodný web ze šablony, pokud kladete důraz na originalitu, zvolte webové stránky na míru.

Pomohu se SEO optimalizací

Strategie i struktura webu by se neměla podceňovat, pomohu a poradím Vám jak na internetu s webem uspět. Než se pustíme do tvorby webu, je potřeba promyslet všechny detaily.

Kvalitně Vám dokáži poradit

Mám 8 let zkušeností s tvorbou webů a online marketingem, dokáži Vám na rovinu říci co funguje a co nikoli.

Máte zájem o web s redakčním systémem?Jednoduše mi napište

Pošlete mi nezávazně zprávu, zkusím Vám poradit, cokoli polopatě vysvětlit nebo rovnou navrhnu nejlepší možné řešení.