Úvod » Správa webových stránek

Spravuji webové stránky s redakčním systémem WordPress

Správa webových stránek

Hledáte správce webových stránek? Pomohu Vám s jakýmkoli problémem, údržbou webu, plnění webu nebo eshopu obsahem, aktualizacemi, kódováním webových stránek, SEO neboli optimalizací webových stránek pro vyhledávače, úpravou webových stránek pro cílové zákazníky a úpravami na míru.

Spravuji webové stránky s redakčním systémem WordPress

Pokud nestíháte nebo nechcete si web spravovat sami, jsem tu pro Vás a mohu Váš web pravidelně spravovat nebo redakční systém a pluginy aktualizovat. Pokud Vám cokoli nejde na webu nastavit nebo upravit, pomohu Vám tento problém vyřešit.

 

Nic není pro mě překážkou, upravím Vám web přesně tak jak potřebujete. Doplním fotky, upravím texty, přidám animace, upravím responzivní zobrazení, rozšířím Váš web o nové funkce a další.

WordPress je velice oblíbený a rozšířený, bohužel mnoho webů není dostatečně zabezpečeno proti hacknutí, buď z důvodu, že lidé ani neví, že by si měli web zabezpečit nebo je to mnohdy důvod takový, že je web vytvořen za nízkou cenu a tvořitel webu zabezpečení neřeší neboť by se mu to časově nevyplatilo a tak jsou weby často napadány různým malwarem. Pokud máte takový problém, dokáži Vám pomoci, neváhejte mě kontaktovat. Důležité je na nic nečekat, čím dříve se problém bude řešit tím snadněji lze dostat web do původního stavu.

Než si začnete svůj web upravovat, psát články a další, je potřeba se s redakčním systémem WordPress je naučit a zabere to nějaký čas, stejně tak jako jste se naučili odesílat třeba emaily, nejprve se člověk moc neorientuje, ale časem to jde jako po másle, stejně tak je to s administrací vašeho webu, ale pokud se nechcete učit jak web upravovat nebo na to nemáte jednoduše čas, nabízím Vám správu webových stránek, stačí mě kontaktovat.

 

Máte zájem o správu webu? Napište mi

Dokáži Vám pomoci jak s pravidelnou měsíční správou webových stránek, tak i se správou webových stránek nepravidelně, v podstatě funguji na zavolání.