Úvod » Správa webových stránek

Spravuji webové stránky s redakčním systémem WordPress

Správa webových stránek

Nabízím pravidelnou správu webových stránek s redakčním systémem WordPress. Pravidelné aktualizace WordPressu, šablony a pluginů, monitoring webu, lepší zabezpečení a pravidelné zálohy.

Ceník správy webu

Ceny jsou uvedeny bez DPH – jsem plátce. V každém balíčku je 30 minut práce na webu podle vašich požadavků na měsíc zdarma, tyto minuty se nepřevádí do dalšího měsíce, veškeré ostatní práce nad rámec balíčku, budou účtovány dle aktuální hodinové sazby 777Kč/hod bez DPH a budete předem upozorněni.

Veškeré práce nad rámec balíčku si s vámi vždy předem odsouhlasím.

Cena za vyřešení problémů spojených s aktualizací webu nad rámec balíčku, je zpoplatněna dle standardní hodinové sazby. Pokud se tak stane, budete upozorněni předem, sdělím vám jaký problém nastal a orientační časový odhad/cenu.

Platba za balíček se platí na 1 rok předem (případně lze domluvit platbu na 6 měsíců).

Než převezmu váš web do správy:

Je důležité udělat analýzu celého webu, zjistit velikost webu, rozsah funkcí a také v jakém stavu web je.

Je potřeba také prvotní aktualizace jádra webu a všech jeho součástí. U menších a jednoduchých webů bývá převzetí do správy snadné, bezproblémové a bez poplatků.

V některých případech je potřeba upgrade i placených pluginů/šablony/editoru, pokud tato situace nastane, sdělím vám předem odhad ceny.

U rozsáhlejších webových stránek nebo eshopů a u webových stránek, které jsem nevytvořila nebo nebyly dlouho spravovány/aktualizovány bývá první aktualizace časově náročnější a zpoplatněna. Přesnější cenu vám sdělím vždy předem.

Máte zájem o správu webu? Napište mi

Dokáži Vám pomoci jak s pravidelnou měsíční správou webových stránek, tak i se správou webových stránek nepravidelně, v podstatě funguji na zavolání.