Úvod » Reference

Několik ukázek mé práce

Josef Spisar - zednické práce, specialista na strojní omítky a lité podlahy

Webovou prezentaci jsem tvořila pro pana Spisara, který se specializuje na strojní omítání, lité podlahy a nejen to, pomůže s rekonstrukcí domů i bytů, protože nabízí veškeré zednické práce.

Dodavatel energeticky úsporných řešení Lynx Pro Energy s.r.o.

Webové stránky jsem tvořila pro firmu Lynx Pro Energi s.r.o., kteří se specializují na snížení energie v rodinných domech, bytových domech, firmách, halách a sportovištích pomocí fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel, měření a následné regulace.

Studio Aleš s.r.o. reklamní polepy aut

Webovou prezentaci jsem tvořila pro pana Urbana, který se zaměřuje na reklamní polepy automobilů, reklamní bannery, reklamy výloh, výkladních skříní, tvoří reklamy na fasády, billboardy a také reklamní potisk textilu, samolepek, velkoplošný tisk a další.

Marketingová agentura

Webové stránky jsem tvořila pro marketingovou agenturu Refres s.r.o.

Prodej českých respirátorů

Eshop s českými výrobky.

Stavební firma Vestaj s.r.o.

Webové stránky jsem tvořila pro stavební firmu z Kutnohorska, která zákazníkům dodává perfektní a hlavně přesné práce jako rekonstrukce domů, bytů, umí vyměnit okna, postaví novou střechu, poradí si s obklady a dlažbou. Skvěle umí zahradní stavby jako jsou různé altány a pergoly, jsou v tom machři. Firma Vestaj Vám dokáže posloužit i pokud potřebujete něco vykopat, nabízí zemní práce všeho druhu, např. výkopové práce, terénní úpravy, dlažby, přípojky, jímky a v neposlední řadě má svoji vlastní autodopravu a vlastní krásné auťáky jako TATRA, LIAZ, AVIE a pro výkopy používá silňácké stroje bagr TEREX a rypadlo SUNWARD.

Aleš Suchý, specialista na žaluzie a stínění

Tvorba webu pro pana Suchého, který se zabývá prodejem a následnou montáží žaluzií, pergol, sítí proti hmyzu a také rolet a různých stínidel jak pro Vaše okna, tak dvěře.

Reklamní a designové polepy aut Studio Aleš s.r.o.

Web pro špičkovou firmu v oboru na reklamní polep automobilů, celopolep aut, designový polep, tónování autoskel a tvorbu grafického designu. Firma se může pyšnit 2. místem v mistrovství ČR a Slovenska v car wrappingu. Naše spolupráce byla velice milá a nekončí. S majitelem firmy panem Urbanem se mi velice dobře spolupracuje, protože dokáže říci jak si web představuje a vždy dodá kvalitní materiály. Je vidět, že je TOP ve svém oboru, design tvoří rád a kvalitně.

Síť lékáren Nympharm s.r.o.

Tvorba webu pro lékárnu Nympharm v Nymburce. Lékárna Nympharm není jen obyčejná lékárna, ale nabízí neobyčejné a velice užitečné programy pro své klienty a může se pochlubit již 3 pobočkami na Nymbursku. Já sama ještě před naší spoluprací jsem navštívila „na tajno“ jednu z jejich poboček, mám ráda, když okouknu ještě předem jak firma funguje (připadala jsem si trochu jako Pohlreich), ale musím říci, že mi personál velice mile a ochotně poradil a překvapilo mě co vše nabízí tato lékárna pro své klienty navíc, dokáží vám hlídat např. léky, které by se společně neměly užívat. Nympharm je kvalitní lékárna, která se aktivně stará o Vaše zdraví.

Realizace zahrad

Tvorba webu pro specialisty v oboru na realizace zahrad, tato firma dokáže svým zákazníkům naprojektovat vysněnou zahradu, vše perfektně zrealizovat a následně také Vaši zahradu udržuje perfektní. Tato firma vám dokáže také bez problému nainstalovat závlahové systémy nebo se postarat o nevhodně rostlý strom na Vaší zahradě.

Asagi KOI farma - jezírkové ryby

Tvorba webové prezentace pro pana Kryvoše ze Zásmuk u Kolína, který se již spousty let věnuje chovu a prodeji jezírkových ryb. Tvořila jsem tedy na půl web a na půl eshop, kde je možné si vybrané rybky rezervovat přímo z webu. S panem Kryvošem, který je velice oblíben mezi chovateli koi kaprů, já sama velice ráda spolupracuji, protože každý náš telefonát začíná smíchem. Je to prostě fajn chlapík, který miluje chov rybek a vím, že se své práci věnuje na plno, takže jestli chcete rybku, která je odchovaná s láskou, mrkněte se na jeho web, mohu jeho rybky upřímně jen a jen doporučit.

https://jihoceskepalivo.cz

Tvorba eshopu pro pana Sittera, který se zabývá prodejem palivového dřeva, má vlastní rozvoz, takže Vám velice ochotně koupené dřevo i doveze na určené místo. Rozvozy jsou hlavně v okolí Prachatic, ale můžete se domluvit i na závozu na delší vzdálenost. Pokud si chcete objednat menší množství dřeva, tak mají sídlo kousek od Prachatic a můžete si u nich palivové dřevo i sami vyzvednout. Spolupráce s panem Sitterem a hlavně paní Sitterovou mě fakt baví, spolupracujeme dlouhodobě a jsou to prostě prima lidé a je vidět, že mají starost o své zákazníky. Takže pokud chcete dřevo od správných lidí, kteří se snaží udělat pro své zákazníky maximum, objednejte rozhodně u nich.

Autoservis Zamrazil

Tvorba www pro autoservis a pneuservis Zamrazil.

https://stateknarynku.cz

Skvělé ženy, tvůrkyně zero waste obchodu u Kolína. Jejich směr a nadšení se mi moc líbí. Tvořila jsem web, kde lze objednat produkty bez obalu. Super věc!

Chovatelská stanice s Bernskými salašnickými psy, paní Tetková z Jindic u Kolína

Paní Tetková je nejen senzační žena, ale i milovnice a chovatelka Bernských salašnických psů. Setkaly jsme se osobně při zaškolení jak s webem pracovat a musím říci, že to je žena na správném místě, dělá co jí baví a ví co chce a musím říci, že mě okouzlila svojí povahou. Je temperamentní, jde si za svým cílem a ta její upřímnost a správnost mě opravdu nadchla. Je to člověk, který má rád své psy, ale nedává jen ťuťu muňu, opravdu se jim poctivě a aktivně věnuje. Je to CHovatelka s velkým CH, jezdí se psy na výstavy a dává jim možnost nebýt jen na zahradě, ale podívat se do světa a věnuje jim  spoustu svého času. Takže jestli vybíráte pejska, ale né zrovna do bytu, tak se určitě podívejte na její stránky.

Profesionální kurzy češtiny Mgr. Radka Bernardová

Tvorba webu pro lektorku češtiny.

Martin Petříček zakázkové truhlářství

Tvorba www pro pana Petříčka, který má rodinné truhlářství, miluje svoje řemeslo, dělá ho poctivě a o své své zákazníky pečuje jako v bavlnce. Jestli uvažujete o kvalitní výrobě nábytku do Vašeho domova, mohu doporučit jeho služby a pokud chcete i třeba atypický nábytek, pan Petříček Vám skvěle poradí a má pro každý Váš nálad řešení.

http://taxinastup.cz

Tvorba webu pro taxikáře pana Stupňánka, který vozí své zákazníky pohodlně v Českém Krumlově.

https://mineralizovana-stepka.cz

Vytvoření jednoduchého prodejního eshopu pro prodej téměř nezničitelného materiálu na vaši zahrádku, mineralizovaná štěpka se nemusí stále doplňovat, vydrží dlouhá léta a používá se místo mulčovací kůry na záhony. Jestli chcete mít bezúdržbovou krásně upravenou zahrádku nakupte si mineralizovanou štěpku, ušetříte spousty času a Vaše záhony budou vždy perfektní.

Pořiďte si nový web

i Vy,
stačí malý krůček, napSAT..

Neváhejte mi napsat nebo zavolat, na Vašem projektu mohu začít pracovat ještě dnes.