Všechny weby nejsou vytvořeny stějně, web na míru je originální a jedinečný

Webové stránky na míru

Webové stránky na míru jsou zaměřeny na výkon a výdělečnost. Získejte z webových stránek maximum!

Jaké jsou Webové stránky na míru

Webové stránky na míru vynikají svojí originalitou, skvělým designem, rychlostí, vymakaností přesně pro vaše potřeby, jsou tvořeny pro cílového zákazníka a hlavně jsou promyšlené do detailů.

webové stránky na míru

Originální webové stránky

Pokud máte speciální požadavky jaký by měl web být ať už designem nebo funkcemi či obsahem, poptejte moje služby, vytvořím vám originální webové stránky s kvalitním obsahem. Grafika musí upoutat a texty by měly dokázat zaujmout vaše cílové zákazníky. Nechte si vytvořit web, který funguje, který je originální a postaven přesně pro vaše zaměření, má promyšlenou strukturu již od začátku a dokáže vás perfektně prezentovat a proměnit návštěvníky webu v zákazníky a o to jde především.

k

Neudělám vám jen tak obyčejný web, ale pořádný web, vytvořený poctivě a kvalitně

Získáte nadupaný web, který bude mít vše na co si jen pomyslíte, web je originál a dokáže zaujmout.

Navrhnu vám promyšlenou, výdělečnou strategii, kterou si nevycucám z prstu

Všechny mé rady berte vážně, vycházím ze zkušeností a analýz. Nic neříkám jen tak.

Nestačí postavit krásný web

Web je začátek vaší cesty k zákazníkům, je potřeba web neustále rozvíjet, aby nestagnoval, ať už z hlediska nějakých novinek (blogu) nebo např. budování bližší cesty k vašim zákazníkům, pokud budete budovat péči o zákazníka, časem se vám to vrátí.

Kvalitní webové stránky

Webové stránky jsou velice důležitou součástí každé firmy, zákazníci vás díky webovým stránkám mohou snadněji dohledat a také na své zákazníky pomocí webových stránek můžete zapůsobit, zaujmout je a přesvědčit k objednání vašich služeb nebo zboží.

Když se tvoří web, tak je potřeba přemýšlet nad UX designem, aby se na webu návštěvníci mohli snadno orientovat, aby web návštěvníkovi poskytl dostatečné, ale také jasné informace.

Kvalitní texty zase pomohou ve zvýšení návštěvnosti webu.  Čím více návštěvníků webu mít budete, tím je větší počet opravdových zákazníků můžete mít. Kvalitní texty jsou dnes zlato, dokáží zázraky s návštěvností a také pomocí nich dokážete zaujmout a přesvědčit. 

Umím grafiku i SEO, jsem takový všeuměl, ale funguje mi to

Jestli chcete dobré rady a dlouhodobou pomoc od člověka, který je tak trochu univerzální, tak mě kontaktujte. Dokáži pomoci s weby, SEO, PPC reklamou, bannery, vizitkami, plakáty, sociálními sítěmi, linkbuildingem, přesuny a nastavením emailových schránek, redakčním systémem WordPress, správou webu, správou eshopu, coprywritingem a dalším.

Tvořím weby, spravuji weby a také si vše můžete dělat sami - weby jednou na CMS redakčním systému

Redakční systém je super, ale stejně většina mých zákazníků si pak z důvodu časové vytíženosti nechá web/eshop spravovat ode mě, ale pokud někdo má zájem, není problém se zaškolením a web/shop si můžete spravovat sami.

ANO, fotky pro použití na web je opravdu potřeba koupit a mít k nim licenci

Ano fotky použité na webu se musí koupit. A pokud nemáte své vlastní kvalitní fotky, tak opravdu doporučuji nákup ve fotobance. Fotky prodávají, to je známé, takže nezabijte svůj web nehezkými fotkami.

Web na míru, který vydělává

Tvorba webových stránek na míru není raz dva, vše se musí nejprve promyslet, aby web opravdu fungoval. Strategie, analýza klíčových slov, analýza cílového zákazníka, analýza konkurence, poznání vás a vaší oblasti podnikání není lehký úkol na pár dnů. Pokud přemýšlíte o tom, že si pořídíte krásný skvělý web, tak určitě myslete i na to co na ten web zveřejníte, napíšete a jak to napíšete, protože vše co na webu máte byste neměli jen tak bezhlavě zveřejnit, chce to nejprve analýzu a prozkoumání toho co děláte, jaké máte výhody, jaké výhody má konkurence, co nabízíte, za kolik, jakou formou a stylem to budete nabízet, co o tom nebo o vás napíšete, jak zákazníka přesvědčíte, jak vaše tvrzení dokážete a jak ho namotivujete ke koupi nebo k objednání vašich služeb, a v neposlední řadě co za svůj výrobek budete chtít. A spousta dalších otázek, nad kterými se musíme spolu zamyslet, když si necháte vyrobit web na míru. Strategie, analýza a styl jakým je web vytvořen jsou základními stavebními kameny webu. Nepromyšlené weby nemají dnes už moc šanci, jednoduše se nechytí u vyhledávačů nebo zákazníků a obojí je špatně.

JESTLI CHCETE LEPŠÍ WEB

KVALITNÍ WEB, KTERÝ BUDE VYDĚLÁVAT

..než jen obyč web..

TAK SE MI OZVĚTE

Pomohu vám vymyslet jak se prezentovat, co o sobě/službách/výrobcích napsat a jak být hodně vidět ve vyhledávačích a získat ty pravé zákazníky.

Napište mi

Zeptejte se, nic za dotaz nedáte a já vám ráda nabídnu nejen krásný web na míru!