Úvod » O mně

Jsem freelancer, tvořím weby a pomáhám s online marketingem

O mně

Ať jste velcí či malí, každou zakázku dělám na 100%

Jmenuji se Radka Jiránková, tvorbou webů se zabývám od roku 2013, za tuto dobu jsem spolupracovala s 200+ klienty, nasbírala jsem potřebné znalosti, vyřešila jsem spousty problémů a vytvořila jsem dostatek webových stránek na to, abych Vám mohla nabídnout kvalitní služby.

Miluji svoji práci, stavět weby mě maximálně baví, je to pro mě činnost číslo jedna, navíc mám přesah do online marketingu i z vlastních zkušeností s prodejem a proto pomáhám mým klientům růst v online světě a získávat webem zákazníky. Každou zakázku dělám na maximum. Záleží mi na Vašem úspěchu, Váš web je nejen Vaše, ale i moje vizitka. Spoluprací se mnou získáte můj názor, cenné rady a úspěch v online světě.

Budu Váš partner, který Vám dokáže poradit, aby právě Váš web byl úspěšný! Weby navrhuji a upravuji tak, aby Vám přiváděl pravidelný přísun zákazníků.

Možné je udělat cokoli, pomohu Vám vytvořit reprezentativní a profesionální webovou prezentaci za rozumnou cenu.  Mým cílem je, aby web plnil svoji funkci a tím pádem i Vaše spokojenost s mojí prací.

Pomohu, poradím, nezradím

Můžete se na mě spolehnout nejen v oblasti tvorby webu, dokáži Vám poradit i z hlediska marketingu, reklamy nebo Váš zaškolím jak s webem pracovat. Strategii, kterou Vám mohu pomoci navrhnout, také dokáži plně realizovat, spolupracuji i s dalšími odborníky.

Reference