Kdo jsem?

Pomáhám menším firmám a živnostníkům se zviditelnit na internetu, tvořím nové webové stránky, ale také upravuji již vytvořené weby, které potřebují jednorázovou změnu či dlouhodobou správu a to jak vzhledem, tak funkcemi.

 

Co se mi líbí? Třeba citát od pana Wericha:

„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“

Webová designérka

Přes 10 let tvořím webové stránky, pomáhám menším firmám a živnostníkům se správně prezentovat na internetu. Záleží mi na tom, aby vytvořený web mému klientovi dlouhodobě fungoval. Jeden kvalitní web vydá za desítky nekvalitních webů.

K práci používám profesionální programy pro precizní grafiku na web i pro tisk.

Pomocná ruka pro SEO optimalizaci a PPC reklamu

Ráda tvořím webové stránky, které mají nějaký smysl a dobrý úmysl, můj úkol je jasný, dostat web mého klienta ke správným zákazníkům, dobře jej odprezentovat a pomoci mu prodat jeho služby nebo zboží.

Pro online marketing používám placené nástroje, které jsou velice chytré a dají mi tu možnost klientovi opravdu pomoci zlepšit návštěvnost webových stránek a zvýšit poptávku.

Účastním se pravidelně školení, ať už se to týká novinek v tvorbě webu nebo online marketingu, člověk nesmí zůstat stát na stejném místě a vzdělávání mi pomáhá nabídnout klientům daleko více možností a lepší služby.

Lektorka redakčního systému WordPress

Vyučuji tvorbu webu na WordPressu individuálně, ve firmách, ale také na SŠ, píši návody o redakčním systému WordPress a pomáhám tak firmám vylepšit jejich prezentaci na internetu.

Individuální výuka mě vždy bavila, dříve jsem školila Excel, potupně jsem přešla na školení tvorby webových stránek s redakčním systémem WordPress, je milé vidět někoho, kdo má radost, že se něco naučil, školení mi dobíjí moji osobní baterku!

Správkyně web stránek

Mám raději dlouhodobější spolupráci, pravidelně se starám o webové stránky mých klientů, když něco potřebují, zavolají a já jsem pro ně k dispozici.