O mně

Radka Jiránková

Tvůrkyně a kodérka web stránek, s redakčním systémem WordPress

tel.: 734 332 360

Jednám osobně

Nejsem agentura a nemám telefonní operátorku, zavoláme si a společně probereme vše od A do Z, na čem se domluvíme, to platí a toto požaduji i já vaší strany.

Šetřím náklady

Nabídnu vám přesně to co potřebujete a je pro váš eshop nebo web důležité, žádné přemlouvání a nabízení dalších věcí, které nejsou podstatné.

Zvednu Vám telefon i o víkendu

Funguji i o víkendu, pokud se stane cokoli s webem, jsem pro mé klienty na telefonu téměř kdykoli.

Tvořit weby mě prostě baví, zkušenosti s weby mám 8 let

Miluji svoji práci a snažím se o to, abych vždy odvedla kvalitní služby a klient byl spokojen. Na každý další vytvořený web jsem hrdá a mám z něj radost.

Platba za vytvoření webu

Před tvorbou webu vám pošlu fakturu na 50% ceny, zbytek ceny uhradíte po dokončení webových stránek.

Důkladně promyslete jaký web chcete

Je potřeba si předem ujasnit jaký web si přejete a co nejvíce mi web popsat a sepsat nejdůležitější body. Také je potřeba si ujasnit jak bude web rozsáhlý , kolik bude mít stránek, podstránek, fotek, galerií, formulářů. Já vám poté vypočítám a zašlu cenu.

Účtuji 800 Kč/hodinu

Čas, který strávím nad vaším webem, či eshopem si počítám. Počítám si všechny práce, ať je to tvorba webu, SEO optimalizace, úpravy webu na míru, nastavení a správa PPC reklam, odvirování webu. Je to z důvodu, abych vám mohla po splnění úkolu předat jasný přehled kolik hodin času jsem nad úpravami vašeho webu strávila.

Napište mi

zeptejte se, nic za dotaz nedáte a já vám ráda nabídnu krásný web nebo eshop, či další služby