Úvod » O mně

Moderní web, který perfektně prezentuje a dostane se k zákazníkům, to je má práce

Jsem webdesignérka a lektorka. Zaměřuji se na tvorbu webových stránek, které jsou optimalizované dle SEO, pomáhám menším firmám s prezentací na internetu. Webové stránky nejen tvořím, ale následně je spravuji.

Školím klienty jak s webem pracovat. Vyučuji tvorbu web stránek na redakčním systému WordPress.

Kdo jsem?

5

Webová designérka

Ráda tvořím webové stránky na míru, které mají za úkol dostat se ke správnému zákazníkovi, dobře prezentovat mého klienta a prodat jeho služby nebo zboží.

5

Lektorka redakčního systému WordPress

Píši návody jak si poradit s webem, když něco nejde. Individuálně vyučuji online a nově jsem se pustila i do výuky studentů na SŠ, aby uměli vytvořit web na WordPress a pracovat s tímto redakčním systémem, který je dnes velice oblíbený.

5

Zaměřuji se na SEO

Pomáhám dostat webové stránky na lepší pozice ve vyhledávačích a dostat je k relevantním návštěvníkům.

5

Správce web stránek

Pravidelně se starám o webové stránky klientů.

5

Ve volném čase se starám o svůj eshop

Udělala jsem si eshop, aby kovářova kobyla konečně přestala chodit bosa.

Jsem webdesigner se zaměřením na SEO, lektor WordPressu a grafik v jednom

Nemám žádnou SEO školu ani oficiální vzdělání v IT, ale zato mám zkušenosti:

5

9 let tvořím webové stránky a pomáhám vám je dostat na co nejlepší pozice

Čas a opravdové zkušenosti jsou tou největší školou, která mě naučila jak mám dělat webové stránky, aby se klientovi finance vrátili.

5

Prošla jsem si kurzy HTML a CSS

Přeci jen, abych mohla tvořit weby na míru a pomáhat když se něco na webu šprajcne, je potřeba znát kód o něco podrobněji a lépe než běžný uživatel.

5

Používám a ovládám profesionální grafické programy Adobe Illustrator, Photoshop, Xd

Díky tomu, že používám profesionální programy pro tvorbu a úpravy grafiky, mohu upravovat design webu a grafiku přesně tak jak potřebuji, což mi šetří mnoho času, než když bych se musela domlouvat na designu webu a úpravách vzhledu či fotek s grafikem.

5

SEO zaměření

Neustále se školím v SEO, což mi pomáhá dostat webové stránky na lepší pozice ve vyhledávačích a k těm správným návštěvníkům.

5

Mám ráda lektoření

Vyučuji WordPress, píši návody jak tvořit webové stránky, jak se o ně starat a pomáhám klientům s pochopením jak na SEO.

Proč dělám webové stránky hlavně na míru a se SEO?

Protože jeden kvalitní web vydá za desítky nekvalitních webů.

Co mi dělá radost?

Miluju svoji rodinu

Mám ty nejúžasnější dvě neteře a když mám možnost jim občas splnit jejich přání a vidět jejich radost, to se nedá popsat.. Takže na zahradě najdu třeba housenku, tu jim ve skleničce přivezu a dějí se divy!!

Zahrada, pohoda, příroda

Baví mě dloubat se v hlíně, sednout si na zahradu a čučet na ptáky jak hledají žížaly, plení zahrádky je už horší fáze, ale setí zeleniny, koukání jak mi ta zeleninka pěkně roste a celkově práce na zahradě je pro mě velký relax.

Psaní návodů a výuka

Individuální kurzy práce s webem mě vždycky bavili, ráda píšu a vysvětluji klientům jak pracovat s webem. Začala jsem s pravidelnou výukou studentů na jedné SŠ a nikdy by mě nenapadlo, že právě mně práce se 17ti letými „puberťáky“ bude tolik dobíjet moji osobní baterku!