Úvod » O mně

Moderní web, který perfektně prezentuje a dostane se k zákazníkům, to je má práce

Jsem webdesignérka a lektorka. Zaměřuji se na tvorbu webových stránek, které jsou optimalizované dle SEO, pomáhám menším firmám s prezentací na internetu. Webové stránky nejen tvořím, ale následně je spravuji.

Školím klienty jak s webem pracovat. Vyučuji tvorbu web stránek na redakčním systému WordPress.

Kdo jsem?

5

Webová designérka

Ráda tvořím webové stránky na míru, které mají za úkol dostat se ke správnému zákazníkovi, dobře prezentovat mého klienta a prodat jeho služby nebo zboží.

5

Lektorka redakčního systému WordPress

Vyučuji WordPress individuálně, ve firmách, ale také jsem se pustila do výuky studentů na SŠ. 

5

Pomocná ruka pro SEO a PPC reklamu

Pomáhám dostat webové stránky na lepší pozice ve vyhledávačích a dostat je k relevantním návštěvníkům pomocí SEO a PPC reklamních kampaní Sklik a Google Ads.

5

Správkyně web stránek

Pravidelně se starám o webové stránky klientů.

5

Ve volném čase se starám o svůj eshop a píši nebo točím návody

Udělala jsem si eshop, aby kovářova kobyla konečně přestala chodit bosa.

Vytvořím vám web, udělám grafiku, pomohu se SEO a naučím vás s webem pracovat

5

Přes 10 let tvořím webové stránky a pomáhám vám je dostat na co nejlepší pozice

Čas a opravdové zkušenosti jsou tou největší školou, která mě naučila jak mám dělat webové stránky, aby se klientovi finance nejen vrátili, ale aby web byl dlouhodobě výdělečný.

5

Účastním se pravidelně kurzů HTML, CSS, Google Anylytics, PPC, SEO, Google Tag Manager a další

Vše se neustále mění, je potřeba nezakrnět a vzdělávat se. Tvorba webu není vždy jen o vytvoření webových stránek ve WordPressu, obrací se na mě klienti, kteří mají weby s redakčním systémem, ale ještě další třeba starší weby v PHP,  HTML a časem jsem se naučila i tyto weby upravovat. Také je potřeba chápat SEO a vyznat se v online marketingu, umět web napojit na analytické nástroje, umět do webu vkládat kódy z PPC reklam, tvořit a spravovat PPC reklamy a vyhodnocovat je v analytických nástrojích, aby člověk dokázal klientovi sdělit která reklama mu vydělává a která ne. Samozřejmě umět pracovat s grafikou, nutnost bez které se tvůrce webových stránek podle mě neobejde, podklady od klientů je potřeba vždy nějak upravit, vyznat se v rozlišení a velikosti fotografií.

5

K práci používám profesionální programy Adobe Illustrator, Photoshop, Xd, Premiere Pro, After Effects

Díky tomu, že používám profesionální programy pro tvorbu a úpravu grafiky, mohu upravovat design webu a grafiku přesně tak jak potřebuji, což mi šetří mnoho času, než když bych se musela domlouvat na designu webu a úpravách vzhledu či fotek s grafikem.

5

SEO zaměření

Neustále se školím v SEO, což mi pomáhá dostat webové stránky na lepší pozice ve vyhledávačích a k těm správným návštěvníkům.

5

Mám ráda lektoření

Vyučuji WordPress, píši návody jak tvořit webové stránky, jak se o ně starat a pomáhám klientům s pochopením jak na SEO.

Proč tvořím webové stránky na míru a zapojuji do nich SEO?

Protože jeden kvalitní web vydá za desítky nekvalitních webů.

Co mi dělá radost?

Miluju svoji rodinu

Mám ty nejúžasnější dvě neteře a když mám možnost jim občas splnit jejich přání a vidět jejich radost, to se nedá popsat.. Takže na zahradě najdu třeba housenku, tu jim ve skleničce přivezu a dějí se divy!!

Zahrada, pohoda, příroda

Baví mě dloubat se v hlíně, sednout si na zahradu a čučet na ptáky jak hledají žížaly, plení zahrádky je už horší fáze, ale setí zeleniny, koukání jak mi ta zeleninka pěkně roste a celkově práce na zahradě je pro mě velký relax.

Psaní návodů a výuka

Individuální kurzy práce s webem mě vždycky bavili, ráda píšu a vysvětluji klientům jak pracovat s webem. Začala jsem s pravidelnou výukou studentů na jedné SŠ a nikdy by mě nenapadlo, že právě mně práce se 17ti letými „puberťáky“ bude tolik dobíjet moji osobní baterku!