Tvorba webových stránek

Responzivní design, SEO, rychlost načítání, jeden kvalitní promyšlený web vydá za 10 ušitých rychlou jehlou

Výhody webových stránek

Moderní responzivní design, zobrazení pro mobil, tablet i počítač. Ať se díváte na web z jakékoliv obrazovky, web se prostě přizpůsobí.

Každý web má standardní onpage SEO, které pomáhá automaticky se zvýšením pozic ve vyhledávačích a dobré vyhledatelnosti na internetu i bez nákladných a komplikovaných úprav.

Prověřený a technicky vyspělý redakční systém WordPress, snadná správa webu bez programování, administrace v češtině.

Možnost si vybrat webdesign na míru, originální grafika, ikonky, animace nebo levnější web ze šablony.

P

Funkce webu tak jak potřebujete.

Důraz na rychlé načítání webu, rozlišení a velikosti prvků na webu jako fotky, videa, animace.

GDPR ready, kontaktní formuláře, cookie lišta.

~

Web se SSL certifikátem HTTPS. Možnost záloh, aktualizací a dalších služeb.

Proč se mnou

Přes 10 let zkušeností.

Férová cena.

}

Efektivní práce.

Moderní technologie.

Kvalitní grafika.

Online marketing.

Z

Měřitelné výsledky.

Moderní webové stránky s redakčním systémem WordPress, které mají zákazníci, vyhledávače, ale i majitelé rádi. Proč je mají zákazníci rádi? Protože moderní weby jsou přehledné, rychlé a návštěvníci se na nich neztratí. Proč je mají rádi vyhledávače? Protože jsou responzivní, rychlé a SEO friendly, zobrazují se na mobilu, tabletu, notebooku i počítači. A co majitelé? Mají je také rádi a nejen protože jim přinášejí zisky, ale i z důvodu, že jsou snadné na obsluhu a jednoduché úpravy webu si zvládnou naklikat bez programování!

Responzivní zobrazení by měl mít dnes už každý web, protože vyhledávače responzivní webové stránky upřednostňují. Navíc stále více lidí vyhledává pomocí mobilního telefonu a tento trend neustále roste.

Rychlý web, je důležitý, nepřicházejte o zákazníky, potenciální zákazníci nebudou čekat než se vaše webové stránky načtou, raději odejdou z vašeho webu a podívají se jinde. Dalším důvodem proč mít rychlý web, jsou vyhledávače, Google i Seznam upřednostňují weby, které se rychle načítají a posouvají je na lepší pozice ve výsledcích vyhledávání.

Prověřený redakční systém WordPress pro snadnou správu webu. Jednoduché ovládání intuitivní administrace, pro snadné přidávání nových článků, textů, fotek, zboží, změny cen nebo třeba nastavení slev. Cokoli můžete upravovat bez omezení. Redakční systém WordPress je přehledný pomocník, pro správu obsahu na webu.

Máte zájem o tvorbu webu?

Neváhejte mě kontaktovat, připravím vám nabídku na míru.