Ceník webových stránek

Každý projekt je jiný, uvedené ceny slouží pouze pro představu

Co ovlivňuje cenu webu

9

Komplexnost a rozsah webu, tedy počet stránek, funkcionality, design a další prvky, budou mít vliv na cenu webu. Například jednoduchá vizitka bude stát mnohem méně než velký e-shop s mnoha stránkami, podstránkami, funkcemi a integracemi.

9

Design a vzhled webu je také důležitým faktorem, který ovlivňuje cenu. Pokud chcete mít speciální designové prvky, grafiku a přizpůsobený vzhled na míru, počítejte s vyšší cenou.

9

Když má mít web nějaké specifické funkce, jako jsou formuláře, rezervační systémy, kalkulačky nebo integrace s externími službami, také to zvýší náklady na vývoj webu.

9

Pokud nemáte vlastní obsah a necháte si vytvořit texty nebo články od copywritera, nemáte vlastní fotografie nebo nejsou kvalitní a je třeba zakoupit fotky a videa z fotobanky a přizpůsobit je, bude to mít vliv na cenu.

9

Použití některého z populárních redakčních systémů, jako je WordPress, může naopak snížit náklady na tvorbu webu, protože webové stránky mohou být vytvořeny rychleji.

9

Praktické zkušenosti a odbornost vývojářů také ovlivňuje cenu. Vývojáři s více zkušenostmi a dovednostmi obvykle požadují vyšší platby a začínající tvůrci, studenti nebo lidé, kteří mají tvorbu webu jen jako přivýdělek mohou nabídnout nižší ceny.

Proč ode mě

Z

Webovým stránkám se věnuji přes 10 let.

Z

Pracuji efektivně a pokud budeme řešit SEO nebo PPC, můžete měřit mé výsledky.

Z

Pomohu i s kódováním a úpravami webu na míru.

Z

Pracuji s profesionálními programy a nástroji, které šetří čas.

Z

Propojím vám web i s analytickými nástroji.

Z

Umím poradit a dovést váš web ke stanovenému cíli.

Z

Nabízím i dlouhodobou spolupráci.

Ceník webových stránek

Ceník SEO, PPC

Ceník správy webu

Hodinová sazba:

kódování, grafické práce, SEO, PPC, tvorba, tvorba a správa webu: 777 Kč/bez DPH (jsem plátcem).

Tvorba webu je jako výběr auta, buď preferujete silný motor, kožené sedačky, vyhřívané přední okno a airbagy nebo se spokojíte s vrakem, u kterého budete každý večer dobíjet baterku, abyste ráno nastartovali a dokázali vůbec odjet do práce za účelem výdělku nějaké té koruny, pokud preferujete tento způsob, tak doporučuji zakoupit kolo, které vás dopraví do práce, daleko spolehlivěji.

Máte zájem o spolupráci?

Neváhejte mě kontaktovat, připravím vám nabídku na míru.