Úvod » Online marketing

Online marketing

 

Zaměříme se spolu na Vaše zákazníky, určíme cílovou skupinu a vytvoříme skvělou reklamu a poskytneme jim ten nejlepší obsah.

Vím jak dostat Váš web do popředí a to jak pomocí SEO nebo PPC reklamou, online marketingu se věnuji přes 8 let.

Analyzuji obor Vašeho podnikání, sestavím žebříček klíčových slov, prostuduji Vaši konkurenci a společně sestavíme cílového zákazníka. Pomohu Vám s poutavými a originálními texty =  copywriting.

Na Vašem webu nastavím SEO na maximum, pomohu s budováním zpětných odkazů, aby byl web co nejvíce vidět a dostal se k těm správným zákazníkům.

SEO optimalizace webových stránek a linkbuilding

Pomohu Vám, aby byl Váš web na internetu vidět a získali jste více zákazníků. Je hezké mít krásný web, ale pokud se nikomu nezobrazuje, web neplní svůj účel. Na Vašem webu nastavím SEO na maximum, pomohu s budováním zpětných odkazů, aby byl web co nejvíce vidět a dostal se k těm správným zákazníkům.

PPC reklama, PPC reklamní kampaně na Seznamu, Googlu i Facebooku

PPC je reklama za proklik na Váš web. Pokud je web nový nebo nechcete řešit či čekat než zabere SEO, optimalizace webových stránek, je skvělé pro web nastavit PPC reklamní kampaně, pomocí PPC reklam je možné dostat web ihned na určitá klíčová slova na přední pozice ve vyhledávačích.

l

Copywriting

Texty na Vašem webu jsou z hlediska SEO zlato, pomohou Vám dostat Váš web na lepší pozice ve vyhledávačích. Dokáži Vám pomoci mít na webu originální a poutavé texty, které zákazníky zaujmou a přesvědčí.

Chcete získat více zákazníků? Napište mi

Ráda nastavím SEO i na Vašem webu, aby byl vidět na internetu a přiváděl Vám nové zákazníky.