Úvod » Jak udělat web » Co je redakční systém WordPress?

Co je redakční systém WordPress?

Asi jste slyšeli spíše slovo Word než WordPress že?

WordPress je také pro psaní, ale ne pouze textů, je pro psaní článků a hlavně pro vytváření webových stránek!

WordPress používají lidé, kteří neumí programovat k vytvoření webu.

Shrnutí výhod redakčního systému WordPress

N

Je zdarma – za tento systém pro vytvoření webu nemusíte zaplatit ani korunu.

N

Nemusíte umět programovat WordPress je vyloženě pro laickou veřejnost, přesně pro neprogramátory, kteří si chtějí udělat svůj web svépomocí.

N

WordPress je vhodný pro vytvoření profesionálního webu nebo eshopu! Pomocí WordPressu si dokážete udělat plně profesionální web!

N

K fungování webu na WordPressu potřebujete pouze doménu a hosting.

N

WordPress je tolik rozšířen, že najdete na internetu spoustu návodů.

N

Běžte do tvorby webu na WordPressu, stojí to za to!

Web s redakčním systémem WordPress

WordPress pro mě number one, je to jednička pro lidi jako já, co neumí programovat, ale chtějí dělat weby.. Díky WordPress si dokáže vytvořit plně profi web i obyčejný smrtelník. Navíc jestli chcete web pořídit levněji a svépomocí a neumíte programovat, tak vám holt ani jiná možnost nezbyde.

WordPress je redakční systém, je to věcička velice chytrá a přes něj budete ovládat celý váš web, nastavíte si téměř vše, třeba jak bude web vypadat, co kde bude umístěno a napíšete si texty, které vložíte na stránky, úplně jednoduše a co by vám nešlo, tak na to dohledáte návod třeba na Youtube, protože WordPress je celosvětově velice oblíbený, proto není nouze o podrobné návody jak a co nastavit.

Navíc lze vytvořit web velice jednoduše, koupíte doménu, hosting a přes administraci si pak již jen WordPress nainstalujete na váš web pomocí pár kliknutí celý postup vám vysvětluji na stránce Jak vytvořit webové stránky.

Chcete si udělat svůj web? Pokračujte na můj návod:

Moje motto: „Tvorba webových stránek ubírá mi spánek“. Baví mě tvorba webových stránek s redakčním systémem WordPress a vše kolem webů takže grafika, SEO optimalizace a protože jsem bývalá účetní, tak samozřejmě i troška číslíček v marketingu a PPC kampaně. To co umím předávám i dále a to pomocí školení WordPress a také jsem se odhodlala a začala už konečně psát „blog“, za který mě strýček Google nebude mít rád, protože nejsem žádný pisálek a ty mé příspěvky jsou hodně stručné bez omáčky okolo, tak alespoň doufám, že jsou výstižné. Na druhou stranu ten můj blogíček funguje hlavně pro mě jako takový vzpomínáček.

Radka Jiránková

webdesigner, udelam-web.cz