Asi jste slyšeli spíše slovo Word než WordPress že?

WordPress je také pro psaní, ale ne pouze textů, je pro psaní článků a hlavně pro vytváření webových stránek!

WordPress používají lidé, kteří neumí programovat k vytvoření webu.

Hlavní výhody redakčního systému WordPress

N

Je zdarma – za tento systém pro vytvoření webu nemusíte zaplatit ani korunu.

N

Nemusíte umět programovat WordPress je vyloženě pro laickou veřejnost, přesně pro neprogramátory, kteří si chtějí udělat svůj web svépomocí.

N

WordPress je vhodný pro vytvoření profesionálního webu nebo eshopu! Pomocí WordPressu si dokážete udělat plně profesionální web!

N

K fungování webu na WordPressu potřebujete pouze doménu a hosting.

N

WordPress je tolik rozšířen, že najdete na internetu spoustu návodů.

N

Běžte do tvorby webu na WordPressu, stojí to za to!

Co je redakční systém WordPress

WordPress je svobodný a otevřený redakční systém pro správu obsahu webových stránek. Byl vytvořen v roce 2003 a od té doby se stal jedním z nejpoužívanějších systémů pro správu webových stránek na světě.

WordPress umožňuje uživatelům jednoduše vytvářet a spravovat webové stránky, blogy, e-shopy a další druhy webového obsahu. Díky svému otevřenému zdrojovému kódu je snadno přizpůsobitelný a rozšiřitelný pomocí mnoha různých pluginů a témat.

WordPress se vyznačuje snadnou instalací a používáním, množstvím dostupných pluginů a témat, které umožňují uživatelům přizpůsobit vzhled a funkce svých webových stránek a také tím, že je zdarma k použití.

Díky svému rozšíření a popularitě existuje mnoho komunitních fór a návodů, které pomáhají uživatelům WordPressu řešit potíže a poskytují tipy a triky pro zlepšení výkonu a funkcionalit webových stránek.

Web s redakčním systémem WordPress

WordPress pro mě number one, je to jednička pro lidi jako já, co neumí programovat, ale chtějí dělat weby.. Díky WordPress si dokáže vytvořit plně profi web i obyčejný smrtelník. Navíc jestli chcete web pořídit levněji a svépomocí a neumíte programovat, tak vám holt ani jiná možnost nezbyde.

WordPress je redakční systém, je to věcička velice chytrá a přes něj budete ovládat celý váš web, nastavíte si téměř vše, třeba jak bude web vypadat, co kde bude umístěno a napíšete si texty, které vložíte na stránky, úplně jednoduše a co by vám nešlo, tak na to dohledáte návod třeba na Youtube, protože WordPress je celosvětově velice oblíbený, proto není nouze o podrobné návody jak a co nastavit.

Navíc lze vytvořit web velice jednoduše, koupíte doménu, hosting a přes administraci si pak již jen WordPress nainstalujete na váš web pomocí pár kliknutí celý postup vám vysvětluji na stránce Jak vytvořit webové stránky.

Hlavní výhody WordPress

WordPress má několik výhod, které ho činí populárním nástrojem pro vytváření a správu webových stránek:

  1. Snadná instalace a používání: WordPress je snadno nainstalovatelný a použitelný i pro uživatele s omezenými technickými znalostmi. Uživatelé mohou snadno vytvářet a upravovat své webové stránky pomocí intuitivního uživatelského rozhraní.

  2. Množství dostupných pluginů a témat: WordPress nabízí tisíce volně dostupných pluginů a témat, které umožňují uživatelům přizpůsobit vzhled a funkce svých webových stránek.

  3. Otevřený zdrojový kód: WordPress je svobodný a otevřený redakční systém s volně dostupným zdrojovým kódem. To znamená, že každý může přispět k vývoji a vylepšování tohoto systému.

  4. SEO přívětivost: WordPress je optimalizovaný pro vyhledávače a poskytuje uživatelům řadu nástrojů pro zlepšení SEO svých webových stránek.

  5. Bezpečnost: WordPress poskytuje uživatelům bezpečnostní funkce, jako je automatické aktualizování a monitorování bezpečnostních hrozeb.

  6. Rozšiřitelnost: Díky otevřenému zdrojovému kódu a množství dostupných pluginů a témat je WordPress velmi rozšiřitelný a umožňuje uživatelům přizpůsobit své webové stránky jejich potřebám.

  7. Komunita: WordPress má velkou komunitu uživatelů a vývojářů, kteří sdílejí své znalosti a pomáhají uživatelům řešit problémy a vylepšit své webové stránky.

Chcete si udělat svůj web? Pokračujte na můj návod: