Úvod » WordPress » Jak zavřít/vypnout web při jeho úpravách – mód údržby

Jak zavřít/vypnout web při jeho úpravách – mód údržby

Určitě jste někde již viděli, když jste přišli na nějaký web a byla tam hláška, tento web právě upravujeme, za chvíli bude zase funkční. Když upravujete web na ostro a nechcete, aby zákazníci viděly neúplné úpravy webu můžete web na chvíli vypnout a nebo pokud chcete web z nějakého důvodu zcela vypnout, můžete tento mód také použít.

Existuje na to několik pluginů, já s oblibou používám tento Maintenance, najdete jej v oficiálním seznamu pluginů na WordPress.org

Plugin stačí stáhnout, aktivovat a v jeho nastavení si určit obrázek a hlášky, které chcete, aby se na webu zobrazovaly.

Jakou šablonu doporučuji pro tvorbu webových stránek na WordPress:

Šablonu doporučuji proto, že s ní mám osobní zkušenosti, sama stavím většinu webových stránek na této šabloně, dokážete totiž postavit webové stránky na míru, šablona je v češtině, stále se vyvíjí, najdete neuvěřitelně mnoho návodů, se šablonou dokážete téměř kouzlit.

Divi WordPress Theme

Máte problém s webem?

Objednejte si mé služby:

tel.: 734332360

Radka

Radka

Moje motto: “Tvorba webových stránek ubírá mi spánek”. Baví mě tvorba webových stránek s redakčním systémem WordPress a vše kolem webů takže grafika, SEO optimalizace a protože jsem bývalá účetní, tak samozřejmě i troška číslíček v marketingu a PPC kampaně. To co umím předávám i dále a to pomocí školení WordPress a také jsem se odhodlala a začala už konečně psát “blog”, za který mě strýček Google nebude mít rád, protože nejsem žádný pisálek a ty mé příspěvky jsou hodně stručné bez omáčky okolo, tak alespoň doufám, že jsou výstižné. Na druhou stranu ten můj blogíček funguje hlavně pro mě jako takový vzpomínáček.