Chcete si postavit svůj vlastní web přesně podle sebe a hledáte skvělou léta ověřenou šablonu, která nebude mít nějaké omezení? Nebo se chcete stát freelancer a chcete stavět weby s nějakou šablonou, která zvládne téměř cokoli? Pak si přečtěte článek níže, protože právě jednu takovou šablonu vám doporučím.

Potřebujete vytvořit web na míru, ale neumíte programovat? Pak právě pro vás je DIVI šablona určena! Web postavíte jednoduše pomocí Drag&Drop editoru, takže úpravy vidíte ihned reálně na obrazovce a můžete se rozhodnout, zda úpravy uložíte nebo ne a to vše bez programování.

 

WordPress šablona s ovládáním webu v Češtině

Ovládání vašeho webu bude v Češtině, DIVI šablona je již počeštěná, nemusíte se tedy obávat, že když si instalujete DIVI šablonu, tak byste něčemu nerozuměli. 

Nastavení šablony je v Češtině

V šabloně najdete nastavení také v Češtině. Občas je nějaký ten překlad přeložen neúplně, ale většina překladů opravdu sedí a nebudete mít problém nastavení porozumět.

Téměř na vše najdete návod

DIVI šablona je velice oblíbená a proto na internetu vzniká spousta návodů, takže na většinu, řekla bych na 99% toho s čím si nebudete vědět rady najdete návod. Návody najdete ve vyhledávačích i třeba na YouTube.

Tisíce spokojených uživatelů

Šablona DIVI je ověřená mnoha uživateli a firmami jak v Čechách tak v zahraničí.

Šablona co bude fungovat dlouhodobě

Za touto skvělou šablonou stojí spousty programátorů a velká firma. Šablona je tedy stabilní, má dlouhodobou podporu, stále se inovuje a aktualizuje. Tím, že tuto šablonu používá tak velký počet firem, tak je jistota, že bude fungovat dlouhodobě. Což u některých šablon se stává, že si je koupíte a podpora přestane za rok fungovat a vy pak musíte řešit co s tím, pokud vám na webu něco nejde.

Skvělá online podpora

Tím, že šablonu používá spousta lidí, tak společnost, která šablonu prodává musí fungovat na 100% a také, že funguje a nabízí online podporu v případě, že vám cokoli není jasné nebo nefunguje, můžete se na ně kdykoli obrátit. Podpora opravdu funduje báječně, nepodává jen rady tím, že by vám obecně poradili, ale naopak přihlásí se do vašeho webu a dokáží reálně pomoci s problémem nastavením čímkoli a to zdarma!

Divi WordPress Theme

Plně profesionální šablona pro WordPress

Se šablonou DIVI si můžete vytvořit plně profesionální web, šablona je opravdu opečovávána programátory a jak jsem psala máte i online skvělou podporu, což těžko u jiné šablony najdete.

 

Se šablonou DIVI dokážete kouzlit

Ať už chcete DIVI šablonu pro svůj firemní web nebo třeba se chcete živit tvorbou webových stránek na volné noze a chcete tvořit weby na míru, tak doporučuji DIVI, je to skvělá šablona, pomocí které si dokážete udělat web podle vlastních přání.

S touto šablonou si web můžete vytvořit opravdu na míru

Není zde žádné omezení, můžete si vytvořit slider ( měnících se několik obrázků) k němu si můžete přidávat texty, tlačítka, další prvky, které se mohou nějak animovat, písmo si můžete jakkoli upravovat, font, velikost, tučnost, barvy, menu jde upravit barevně, šířkou, velikostí, můžete si přidávat různé ikonky, formuláře, mapky, počítadla, vytvořit si blog, tabulky, ceníky, můžete mít na webu vyhledávání, patičku (spodní část webu) si můžete upravovat podle sebe, texty a webu si jednoduše můžete členit na jeden, dva tři, čtyři a více sloupců, vkládat na web můžete galerie, těžko se dá vyjmenovat vše, je toho moc, protože jde opravdu téměř cokoli. Pokud chcete opravdu skvělou šablonu, sáhněte po DIVI šabloně.

 

Divi WordPress Theme