Úvod » Různé » WordPress nejde vytvořit příspěvek, stránka – URL je ?preview=true

WordPress nejde vytvořit příspěvek, stránka – URL je ?preview=true

Dneska jsem zase narazila na zajímavou věc, WordPress jede o stošest a najednou se začne něco dít, zákazníci nemohou objednávat zboží, nejdou mi vytvořit články ani nové stránky a když zakliknu nový příspěvek nebo stránka, tak v URL se mi neobjeví hezká URL podle mého názvu stránky, ale je tam hodně ošklivé toto ?preview=true

Co s tím? Zkontrolujte si nejprve velikost databáze MySQL a jestli jste náhodou nepřesáhli její kvótu. Velikost MySQL zjistíte v administraci vašeho hostingu. Já jsem si databázi navýšila a problémy jsou najednou pryč.

Moje motto: „Tvorba webových stránek ubírá mi spánek“. Baví mě tvorba webových stránek s redakčním systémem WordPress a vše kolem webů takže grafika, SEO optimalizace a protože jsem bývalá účetní, tak samozřejmě i troška číslíček v marketingu a PPC kampaně. To co umím předávám i dále a to pomocí školení WordPress a také jsem se odhodlala a začala už konečně psát „blog“, za který mě strýček Google nebude mít rád, protože nejsem žádný pisálek a ty mé příspěvky jsou hodně stručné bez omáčky okolo, tak alespoň doufám, že jsou výstižné. Na druhou stranu ten můj blogíček funguje hlavně pro mě jako takový vzpomínáček.

Radka Jiránková

webdesigner, udelam-web.cz