Úvod » Různé » Jak zakázat zmenšení menu a loga po posunutí stránky

Jak zakázat zmenšení menu a loga po posunutí stránky

U DIVI šablony je v základu nastaveno, že se menu a logo po scrollování – při posunu na stránce zmenší, ale to jde zakázat a jak na to se dozvíte níže.

Nastavení najdete zde:

Vzhled – Přizpůsobit – Hlavička a navigace – Primární lišta menu

zde nastavíme např.
menu výška 66
velikost textu 14
uložíte

pak půjdete do:

Vzhled – Přizpůsobit – Hlavička a navigace – Nastavení fixované navigace
a zadáte stejné hodnoty:
pevná menu výška: 66
velikost textu: 14

a máte hotovo

Jakou šablonu doporučuji pro tvorbu webových stránek na WordPress:

Šablonu doporučuji proto, že s ní mám osobní zkušenosti, sama stavím většinu webových stránek na této šabloně, dokážete totiž postavit webové stránky na míru, šablona je v češtině, stále se vyvíjí, najdete neuvěřitelně mnoho návodů, se šablonou dokážete téměř kouzlit.

Divi WordPress Theme

Máte problém s webem?

Objednejte si mé služby:

tel.: 734332360

Radka

Radka

Moje motto: “Tvorba webových stránek ubírá mi spánek”. Baví mě tvorba webových stránek s redakčním systémem WordPress a vše kolem webů takže grafika, SEO optimalizace a protože jsem bývalá účetní, tak samozřejmě i troška číslíček v marketingu a PPC kampaně. To co umím předávám i dále a to pomocí školení WordPress a také jsem se odhodlala a začala už konečně psát “blog”, za který mě strýček Google nebude mít rád, protože nejsem žádný pisálek a ty mé příspěvky jsou hodně stručné bez omáčky okolo, tak alespoň doufám, že jsou výstižné. Na druhou stranu ten můj blogíček funguje hlavně pro mě jako takový vzpomínáček.