Úvod » Různé » Jak udělat náhled celé webové stránky

Jak udělat náhled celé webové stránky

Jak udělat náhled celé webové stránky

 

Jestli řešíte jak dostat do výstřižku obrazovky celou webovou stránku a nechcete dělat výstřižky po kouskách a pak je na sebe lepit v nějakém kreslícím programu, tak je tu jednoduché řešení v podobě online nástroje pro screenshoty celé webové stránky, vše uděláte rychle a jednoduše. Online nástroj najdete např. zde https://web-capture.net/ Stačí zadat URL adresu webu, dále kliknete na “capture web page” a počkáte, jakmile se screenshot vytvoří, zobrazí se vám náhled a už jen kliknete na download.

 

Jakou šablonu doporučuji pro tvorbu webových stránek na WordPress:

Šablonu doporučuji proto, že s ní mám osobní zkušenosti, sama stavím většinu webových stránek na této šabloně, dokážete totiž postavit webové stránky na míru, šablona je v češtině, stále se vyvíjí, najdete neuvěřitelně mnoho návodů, se šablonou dokážete téměř kouzlit.

Divi WordPress Theme

Máte problém s webem?

Objednejte si mé služby:

tel.: 734332360

Radka

Radka

Moje motto: “Tvorba webových stránek ubírá mi spánek”. Baví mě tvorba webových stránek s redakčním systémem WordPress a vše kolem webů takže grafika, SEO optimalizace a protože jsem bývalá účetní, tak samozřejmě i troška číslíček v marketingu a PPC kampaně. To co umím předávám i dále a to pomocí školení WordPress a také jsem se odhodlala a začala už konečně psát “blog”, za který mě strýček Google nebude mít rád, protože nejsem žádný pisálek a ty mé příspěvky jsou hodně stručné bez omáčky okolo, tak alespoň doufám, že jsou výstižné. Na druhou stranu ten můj blogíček funguje hlavně pro mě jako takový vzpomínáček.