Jak se přihlásit do vašeho webu. Občas se stane, že si člověk vytvoří web a najednou neví jak se do něj dostat, aby jej mohl upravovat. Vzpomínám si na své začátky, kdy jsem se složitě doplácala k tomu, abych založila web a měla jsem šílenou energii a chuť se pustit do práce, co tam napíšu a jak web upravím designově, ale problém byl, že jsem vůbec nevěděla kam mám jít, abych se přihlásila a jak, kde a přes co vlastně ten můj web budu upravovat, koukala na mě bílá stránka a na mě padla nervózita.

Nezoufejte tedy, pokud jste si vytvořili web na WordPressu neboli s administračním systémem WordPress, tak základní přihlášení ihned po instalaci bývají většinou stejná, takže zadejte do svého internetového prohlížeče tuto URL adresu webu: www.vasedomena.cz/wp-admin

Pro upřesnění: /wp-admin pouze přidáte za adresu vašeho webu a kliknete na enter, zobrazí se Vám přihlašovací formulář, kde zadáte své údaje a kliknete na tlačítko přihlásit.

Nyní jste přihlášeni a můžete se pustit do práce a pokud byste potřebovali pomoc s úpravami webu, můžete se na mě obrátit.