Úvod » Různé » Jak se přihlásit do WordPress

Jak se přihlásit do WordPress

Jak se přihlásit do vašeho webu. Občas se stane, že si člověk vytvoří web a najednou neví jak se do něj dostat, aby jej mohl upravovat. Vzpomínám si na své začátky, kdy jsem se složitě doplácala k tomu, abych založila web a měla jsem šílenou energii a chuť se pustit do práce, co tam napíšu a jak web upravím designově, ale problém byl, že jsem vůbec nevěděla kam mám jít, abych se přihlásila a jak, kde a přes co vlastně ten můj web budu upravovat, koukala na mě bílá stránka a na mě padla nervózita.

Nezoufejte tedy, pokud jste si vytvořili web na WordPressu neboli s administračním systémem WordPress, tak základní přihlášení ihned po instalaci bývají většinou stejná, takže zadejte do svého internetového prohlížeče tuto URL adresu webu: www.vasedomena.cz/wp-admin

Pro upřesnění: /wp-admin pouze přidáte za adresu vašeho webu a kliknete na enter, zobrazí se Vám přihlašovací formulář, kde zadáte své údaje a kliknete na tlačítko přihlásit.

Nyní jste přihlášeni a můžete se pustit do práce a pokud byste potřebovali pomoc s úpravami webu, můžete se na mě obrátit.

Moje motto: „Tvorba webových stránek ubírá mi spánek“. Baví mě tvorba webových stránek s redakčním systémem WordPress a vše kolem webů takže grafika, SEO optimalizace a protože jsem bývalá účetní, tak samozřejmě i troška číslíček v marketingu a PPC kampaně. To co umím předávám i dále a to pomocí školení WordPress a také jsem se odhodlala a začala už konečně psát „blog“, za který mě strýček Google nebude mít rád, protože nejsem žádný pisálek a ty mé příspěvky jsou hodně stručné bez omáčky okolo, tak alespoň doufám, že jsou výstižné. Na druhou stranu ten můj blogíček funguje hlavně pro mě jako takový vzpomínáček.

Radka Jiránková

webdesigner, udelam-web.cz