Úvod » Odkazy » Jak nastavit barvu odkazu DIVI šablona

Jak nastavit barvu odkazu DIVI šablona

Nevíte jak nastavit barvu odkazu v DIVI šabloně? Je to jednoduché, v administraci webu (WordPress) najdete v levém menu položku Vzhled>>Přizpůsobit

Otevře se vám nastavení vzhledu (levé šedé menu) a tam najdete a kliknete na Hlavní nastavení>>Typografie

Dole najdete Barva odkazu obsahu, kde si klikete na čtveřeček s barvou a jednoduše můžete buď přidat číslo barvy nebo máte pár možností předpřipravených či můžete myší chytit kolečko a barvu si upravovat pomocí posunutí myši. Jakmile jste hotovi nezapomeňte nahoře na modré tlačítko “Publikovat”, aby se vám změny uložili.

Jakou šablonu doporučuji pro tvorbu webových stránek na WordPress:

Šablonu doporučuji proto, že s ní mám osobní zkušenosti, sama stavím většinu webových stránek na této šabloně, dokážete totiž postavit webové stránky na míru, šablona je v češtině, stále se vyvíjí, najdete neuvěřitelně mnoho návodů, se šablonou dokážete téměř kouzlit.

Divi WordPress Theme

Máte problém s webem?

Objednejte si mé služby:

tel.: 734332360

Radka

Radka

Moje motto: “Tvorba webových stránek ubírá mi spánek”. Baví mě tvorba webových stránek s redakčním systémem WordPress a vše kolem webů takže grafika, SEO optimalizace a protože jsem bývalá účetní, tak samozřejmě i troška číslíček v marketingu a PPC kampaně. To co umím předávám i dále a to pomocí školení WordPress a také jsem se odhodlala a začala už konečně psát “blog”, za který mě strýček Google nebude mít rád, protože nejsem žádný pisálek a ty mé příspěvky jsou hodně stručné bez omáčky okolo, tak alespoň doufám, že jsou výstižné. Na druhou stranu ten můj blogíček funguje hlavně pro mě jako takový vzpomínáček.