Úvod » NextGEN galerie » Jak vypnout popisky fotek v NextGEN gallery

Jak vypnout popisky fotek v NextGEN gallery

Jak vypnout popisky fotek NextGEN galerie

V menu WordPress najdete Gallery – poté Other Options – dále kliknete na Styles, zaškrtnete Enable Custom CSS a kliknete na Show customization Options, kde vložíte např. tento kód a uložíte

/*
CSS Name: Default Styles
Description: NextGEN Default Gallery Stylesheet
Author: Imagely
Version: 2.13

This stylesheet is provided to allow users the ability of overriding the default styles for all display types
*/

.sl-caption {
display: none !important;
}

Jakou šablonu doporučuji pro tvorbu webových stránek na WordPress:

Šablonu doporučuji proto, že s ní mám osobní zkušenosti, sama stavím většinu webových stránek na této šabloně, dokážete totiž postavit webové stránky na míru, šablona je v češtině, stále se vyvíjí, najdete neuvěřitelně mnoho návodů, se šablonou dokážete téměř kouzlit.

Divi WordPress Theme

Máte problém s webem?

Objednejte si mé služby:

tel.: 734332360

Radka

Radka

Moje motto: “Tvorba webových stránek ubírá mi spánek”. Baví mě tvorba webových stránek s redakčním systémem WordPress a vše kolem webů takže grafika, SEO optimalizace a protože jsem bývalá účetní, tak samozřejmě i troška číslíček v marketingu a PPC kampaně. To co umím předávám i dále a to pomocí školení WordPress a také jsem se odhodlala a začala už konečně psát “blog”, za který mě strýček Google nebude mít rád, protože nejsem žádný pisálek a ty mé příspěvky jsou hodně stručné bez omáčky okolo, tak alespoň doufám, že jsou výstižné. Na druhou stranu ten můj blogíček funguje hlavně pro mě jako takový vzpomínáček.