Chcete se vejít do ceny webu do 10.000 Kč max?

Proč ne, v dnešní době, kdy většina z nás kouká na každou korunu, můžeme to zkusit.

Tuto akcičku berte pouze jako zkušební, pokud mi to přeroste přes hlavu půjdu zase dělat weby na míru.

Protože moooc dobře vím, že když člověk podá ruku, zákazník mu ji co? Schramstne..!!

Já vím, že je to ode mě tvrdé, ale nebudu vás balamutit, že vám snesu modré z nebe, když to tak prostě v realitě není.

Proto si přečtěte detaily níže a zvažte sami, zda je právě pro vás levný web vhodný?

Když nepotřebujete mé rady, nepotřebujete s webem zaškolit a neočekáváte, že se web bude umísťovat na super pozicích ve vyhledávání. Je vhodný pro toho, kdo nepotřebuje web grafikou na míru. Prostě změníme barvu menu, barvu patičky webu, barvu ikonek a je hotovo!

Co je důležité: napíšete si vlastní texty, obrázky si seženete svoje a preferujete co nejlevnější web, s tím, že se spokojíte s webem ze šablony.

Dokážete určité věci skousnout a oželit? Víte, že je vždy něco za něco? A že nejsme tak bohatí, abychom kupovali levné věci?

Ano webové stránky mohou být o dost levnější, ale na rovinu nečekejte zázraky, ale spíše pásovou výrobu. Nebudu mít moc času se vám podrobně věnovat, neočekávejte tedy osobní schůzku a sáhodlouhé telefonáty, je potřeba abyste mi zaslali emailem texty, už se mi i stalo, že mi klient volal a texty mi diktoval, takže takhle nééé prosím!! Nešlo by to stihnout. Vše musíme zvládnout do 10 hodin a bude příprava kompletně na vašich bedrech, podklady k webu musíte vymyslet vy.

Web za 9999 Kč berete? Pro ty, které jsem ještě neodradila – co tedy vlastně bude v rámci služby:

9

Responzivní design – přizpůsobení webu pro různé typy zařízení (mobil, tablet, počítač).

9

Web bude připraven pro SEO, sami si můžete psát titulky, popisky atd. (dovolte mi malinkou vsuvku: slovíčka web bude připraven na SEO nebo je připraven na SEO, tato slovíčka neznamenají, že před tvorbou webu se udělá podrobná analýza klíčových slov, analýza konkurence a analýza cílového zákazníka a podle ní bude web tvořen, je to jen marketingový trik, který všichni používají, protože zákazník, prd rozumí co je to SEO a co to vše obsahuje a jednoduše když vidí kouzelné slůvko SEO, tak je to v pořádku a takový web chce.. Takže také se přidávám k dalším „Šalamounům“ a nabízím „web, který bude připraven na SEO“ což v překladu pro laiky zabere tak 2 minuty mé práce.. Ale OK chcete tam SEO, máte ho mít.).

9

Redakční systém, sami si můžete snadno upravovat své webové stránky, psát články a tak dále zcela neomezeně.

9

Jde o web do 5ti stránek např. (Úvod, O nás, Služby, Reference, Kontakt). Sami si následně můžete velice jednoduše vytvořit na webu kolik stránek chcete, nic není omezeno. Vytvořené stránky se dají velice jednoduše kopírovat, takže si je zkopírujete, změníte si texty, fotky a máte rychle a snadno další stránku.

9

Na webu může být například jednoduchý kontaktní formulář, fotogalerie, interaktivní mapa.

9

K tvorbě webu budete potřebovat pouze vlastní texty a fotky.

9

Web vám propojím s vaším účtem v Google Analytics, abyste mohli měřit návštěvnost, pokud chcete.

9

Obdržíte hosting a doménu zdarma (další roky jsou doména a hosting zpoplatněny, roční náklady = 1990 Kč/rok).

9

V ceně webu je Divi šablona s celoživotní licencí v hodnotě 4900 Kč.

9

Web je tvořen dle GDPR, tedy lišta cookies a zásady ochrany osobních údajů. Texty si můžete případně v budoucnu upravit tak jak potřebujete.

Jaký je postup?

9

Napíšete mi, zavoláte. Sdělíte mi, že chcete web, máte texty, fotky a jak se budou jmenovat stránky v menu (max 5 stránek v menu).

9

Zašlu vám návrh webu, sami se můžete rozhodnout jestli chcete nechcete.

9

Zašlu vám fakturu, kterou uhradíte.

9

Zašlete mi podklady k webu, texty a fotky.

9

Vytvořím vám web, pošlu vám odkaz, doladíme detaily a web spouštíme. Následně vám zašlu všechny důležité přihlašovací údaje k webu.

Trošku jsem vás chtěla odradit od levného webu, ale nyní vážně, pokud chcete zatím jen nějaký web do začátku, tak levný web není zase tak špatná volba a kdykoli se dá vylepšit a zvládnete to vlastními silami a časem i to SEO, ale zabere vám to čas, s tím počítejte.

Takže pokud chcete co nejlevnější web a nemáte velké nároky, kontaktujte mě, ráda vám web vytvořím.

Ale jak jsem psala na začátku, bude to fofr akce!

Potvrďte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů za účelem vyřízení vaší poptávky