Tvorba webových stránek & Online marketing

 

WEB →

Mějte krásný moderní web podle Vašich představ, který bude přesně pasovat na Váš obor podnikání. Web, který perfektně prezentuje to, v čem jste dobří. Web, který zaujme zákazníky originalitou vzhledu i funkcemi.

Tvorba moderních webových stránek s redakčním systémem a SSL certifikátem

Více o webech

SEO →

Pomohu Vám, aby byl Váš web na internetu vidět a získali jste více zákazníků. Je hezké mít krásný web, ale pokud se nikomu nezobrazuje, web neplní svůj účel. Na Vašem webu nastavím SEO na maximum, pomohu s budováním zpětných odkazů, aby byl web co nejvíce vidět a dostal se k těm správným zákazníkům.

SEO neboli optimalizace webových stránek pro maximální zobrazení ve vyhledávačích a získání co nejvíce zákazníků

Více o SEO

GRAFIKA →

Profesionální grafika jak pro tisk, tak pro web. Bannery, letáčky, vizitky, loga, úpravy fotografií, reklamní předměty, firemní loga a další.

Tvorba grafiky jak pro web, tak pro tisk, firemní loga, letáčky, bannery, obrázky na Facebook a další

Více o grafice

Moderní webové stránky s administrací

Tvorba webových stránek s redakčním systémem

Pomocí redakčního systému si můžete svůj web snadno upravit nebo spravovat, můžete jednoduše psát články, vkládat fotky, upravovat texty a další.

Responzivní design

Responzivní design je dnes již velkou nutností, responzivní web se přizpůsobí na jakémkoli zařízení, ať je to počítač, tablet nebo třeba mobilní telefon.

~

SSL certifikát

Moderní web musí mít SSL certifikát, vytvořím Vám web fungující na https:// a to mají vyhledávače velice rádi a zákazníkům se nebude zobrazovat hláška, že vstupují na nezabezpečený web.

NEMUSÍTE SHÁNĚT PROGRAMÁTORA, GRAFIKA A SEO SPECIALISTU

VŠE KONZULTUJETE PŘÍMO SE MNOU

Skvělá spolupráce

8 let tvořím www stránky pro mé klienty

Můžete se na mě spolehnout jak v tvorbě webu, tak v marketingu či grafice. Realizovala jsem více než 100 projektů. Netvořím jen webové stránky, mám přesah i do marketingu a grafiky.

Ať jste velcí či malí, každou zakázku dělám na 100%

Záleží mi na Vašem úspěchu, Váš web je i moje vizitka. Spoluprací se mnou získáte partnera, který Vám řekne svůj názor, nebude bezhlavě plnit Vaše zadání a říkat Vám bludy jen proto, že z toho bude profitovat.

SEO optimalizace webových stránek a linkbuilding

Pomohu Vám, aby byl Váš web na internetu vidět a získali jste více zákazníků. Je hezké mít krásný web, ale pokud se nikomu nezobrazuje, web neplní svůj účel. Na Vašem webu nastavím SEO na maximum, pomohu s budováním zpětných odkazů, aby byl web co nejvíce vidět a dostal se k těm správným zákazníkům.

PPC reklama, PPC reklamní kampaně na Seznamu, Googlu i Facebooku

PPC je reklama za proklik na Váš web. Pokud je web nový nebo nechcete řešit či čekat než zabere SEO, optimalizace webových stránek, je skvělé pro web nastavit PPC reklamní kampaně, pomocí PPC reklam je možné dostat web ihned na určitá klíčová slova na přední pozice ve vyhledávačích.

l

Copywriting

Texty na Vašem webu jsou z hlediska SEO zlato, pomohou Vám dostat Váš web na lepší pozice ve vyhledávačích. Dokáži Vám pomoci mít na webu originální a poutavé texty, které zákazníky zaujmou a přesvědčí.

Reference

Komu jsem pomáhala

AktuALITY

ZAČNĚME S VAŠÍM PROJEKTEM PRÁVĚ TEĎ