Úvod » Tvorba webových stránek Praha

Tvorba webových stránek Praha

Specializuji se na tvorbu webových stránek jak firemních tak osobních, nejvíce zkušeností mám s tvorbou internetových stránek pro střední firmy, nesídlím přímo v Praze, ale kousek od Prahy, proto tvorba webu pro klienty z Prahy není žádný problém.

Zobrazení pro mobil, tablet i počítač

Správné zobrazení na jakémkoli zařízení, mobil, tablet, notebook, počítač, dnes je to už běžné nastavení a snad již nikdo weby, které by nebyly responzivní nedělá. Vyhledávače samozřejmě takovéto webové stránky upřednostňují, protože již většina populace vyhledává z mobilního telefonu.

Redakční systém

Pokud si chcete na web přidávat sami nové zboží na prodej nebo vkládat články, fotky, či jen upravit pár údajů na webu, tak je pro vás nejlepší řešení mít web postavený na nějakém redakčním systému, je jich hodně, ale nejrozšířenější je v dnešní době WordPress. Redakční systém WordPress je intuitivní a přehledný, proto ho snadno pochopíte, nebudete muset složitě hledat v kódech a bude vás těšit, že si dokážete upravit svůj vlastní web na pár kliknutí, jako např. ve Wordu nebo v emailu. Upravit web budete moci ihned a navíc ušetříte nemalou částku za programátora.

Design a grafika na míru

Grafiku tvořím v profesionálním kreslícím programu Adobe Illustrator, vytvořím vám webové stránky na míru, jak strukturou, tak designem. Šablony v žádném případě neodsuzuji, pro vytvoření webu je to perfektní řešení jako základ webu, který následně upravuji originálně pro každého klienta na míru.

Rychlé načítání webových stránek

Dnes je hodně uspěchaná doba a nikdo z potenciálních zákazník nebude čekat než se vaše webové stránky načtou, raději odejdou z vašeho webu a podívají se jinde. Vyhledávače upřednostňují weby, které se rychle načítají.

Zabezpečený web/eshop se SSL certifikátem

SSL certifikát = jestli web jede na https nebo http, dnes je opravdu nutnost používat https, jak z hlediska GDPR, tak z hlediska vyhledávačů, kteří webové stránky se SSL certifikátem posouvají na přední příčky ve výsledcích hledání. Z pohledu GDPR, by již každý eshop měl být zabezpečen SSL certifikátem, aby se data ve formulářích, které zákazníci na vašem eshopu vyplňují šifrovala a nemohl je někdo cizí zneužít.

SEO optimalizace

Jedna věc je nechat si vytvořit web, ano, budete mít svůj web, ale ten se nebude nikde zobrazovat, protože nebude SEO optimalizován, k čemu vám web bude? Myslete tedy na to, pokud si necháte vytvořit nové webové stránky a tyto web stránky vám mají přivést nové zákazníky, je potřeba, aby tvůrce webu již od začátku  tvořil webové stránky podle standardů SEO optimalizace.

[dvppl_cf7_styler cf7=“333″ _builder_version=“4.0.7″ custom_submit_button=“on“ submit_button_bg_color=“#192938″ submit_button_border_color=“rgba(0,0,0,0)“][/dvppl_cf7_styler]

Domluvme si schůzku v Praze, dáme hlavy dohromady a společně vytvoříme perfektní web pro vaši firmu

8 let zkušeností, nabízím vám profesionální webové stránky a kvalitně odvedenou práci.

Reference

Moderní webové stránky, jdu s dobou, žádné staré vykopávky nedělám.

Responzivní zobrazení – mobil, tablet, notebook, pc.

UX design – zákazníkům se bude na vašem webu líbit.

Můžete měřit návštěvnost webu pomocí Google Analytics.