Úvod » Tvorba webových stránek Nymburk
jak nastavit zalohu wordpress

Osobní schůzka Nymburk

Chcete vytvořit webové stránky a jste z Nymburka? Můžeme se kdykoli sejít a probrat vše potřebné okolo webu na osobní schůzce. Bydlím od Nymburka 3 km, takže stačí když mi zavoláte a do hodiny si můžeme dát schůzku. Tvořím webové stránky hlavně pro klienty z Nymburka, Poděbrad a Kolína. Zaměřuji se především na webové stránky pro střední a menší firmy, ale není problém vytvořit i nějakou jednoduchou vizitku či osobní web nebo blog.

 

Dáme spolu v Nymburce kafe?

Responzivní design

Web v dnešní době musí fungovat na všech zařízeních, jinak by nebyl úspěšný, to jsou fakta. Nejen, že potenciální zákazníci hledají hlavně na mobilu, ale pokud budete mít web, který nebude responzivní, tak váš web vyhledávače penalizují a váš web se rozhodně neocitne na prvních pozicích ve výsledcích hledání (Google, Seznam).

 

 

Responzivní zobrazení = Responzivní web design (anglicky Responsive web design) =  rozpoznání zařízení, na kterém je webová stránka prohlížena a přizpůsobit tak samotnou stránku a její obsah danému zařízení- více o tom co je responzivní design si můžete přečíst na Wikipedii.

Web s redakčním systémem

Kdo by nechtěl web, který si může sám snadno upravovat a vůbec nevadí, že neumíte programovat. Weby s redakčím systémem jsou určeny právě pro obyčejné lidi, kteří si s webem mají chuť pohrát, upravovat nebo si doplňovat zboží, či upravovat popisky ke zboží sami.

 

Redakčních systémů je mnoho a jedním z těch nejoblíbenějších a velice snadných pro obsluhu pro uživatele je WordPress.

Web na míru nebo ze šablony?

Záleží na vás co preferujete, pokud vyberete levnější web, můžete ušetřené finance vložit např do SEO optimalizace webových stránek a pokud máte více financí, můžete zvolit tvorbu webových stránek na míru a mít web krásně originální.

 

Jestli chcete levnější web, sáhněte po tvorbě webu ze šablony, jestli máte více financí, nechte si vyrobit web na míru. U mě si můžete vybrat jak weby ze šablony, tak weby na míru.

Rychlé webové stránky

Weby by měly frčet o stošest, ale jak se v tom má člověk vyznat, berte to tak, že základem je dobrý hosting. Jinak web na míru bez redakčního systému je asi nejrychlejší co lze sehnat o tom žádná, ale na všechny úpravy si můsíte platit programátora, takže pokud chcete web s redakčním systémem, musíte se spokojit s o něco pomalejším webem. Jinak, ale nezoufejte i weby s redakčním systémem se dají udělat tak, aby byly rychlé, jen je to práce navíc a člověk musí vědět jak na to.

 

Nepořizujte si free hosting, jinak budete mít web jako šnek!

Bezpečné webové stránky

Bezpečnost je sakra důležitá, málokdo na to, ale hledí. Dejte si pozor kdo vám web vytvoří a jak jej zabezpečí. Koukejte také na to, aby měl web SSL certifikát, protože weby bez SSL (HTTPS) vyhledávače penalizují.

Víte, že většina webů s redakčním systémem WordPress má pro přihlášení stránku domena/wp-admin a přihlašovací jméno mají admin? Tohle by měl být základ, který tvořitel webu upraví jako první, aby nedošlo ke zneužití webu, jenže tohle jsou léta praxe.. a když jsem začínala, tak se mi to také poštěstilo, bohužel levné weby mají smůlu v tom, že jsou nezabezpečené a pak i napadnutelné.

 

Nekoukejte vždycky na cenu, vetšinou se to opravdu pak objeví v kvalitě webu, zabezpečení nebo nějaké nefunkčnosti za hodně krátkou dobu, chcete přeci, aby vám web fungoval co nejdéle nebo ne?

web se ssl certifikátem Praha

Reference webových stránek

 • moderní webové stránky
 • SEO optimalizace webových stránek
 • responzivní zobrazení – mobil, tablet, notebook a počítač
 • UX design  zákazník se musí na webu snadno orientovat
 • propojení s Google Analytics pro měření návštěvnosti
 • snadné úpravy, redakční systém WordPress
 • levnější řešení
 • weby upravené na míru
 • možnost eshopu
 • podpora 24/7
 • možnost zaškolení

 

Dám vám navíc, lepší zabezpečení, školení a SEO optimalizaci webu, nejsem samozřejmě Všeznal Všudybyl, ale léty praxe, zkoušení, samoukou a školení, mi pomohla prozřít do tajů SEO – optimalizace webu pochopit jak dostat web na lepší pozice ve vyhledávačích.

SEO optimalizace webových stránek

SEO neznamená, mávnu kouzelnou hůlkou a web bude přes noc vydělávat. SEO jsou hodiny práce, logického přemýšlení a vytahování dat pomocí různých analýz. SEO neboli optimalizace webových stránek neumí každý, jinak bychom byli všichni milionáři. Přemýšlejte než si necháte vytvořit někde levný web, jestli není lepší si připlatit za kvalitní web, který bude optimalizovaný pro vyhledávače.

 

Jestli chcete web, který se bude zobrazovat na klíčová slova a tím i slušně vydělávat, připravte si širší roličku smotaných bankovek a pevné nervy, SEO není naklikané za hodinu.

Konzultace – webové stránky Nymburk

  Místo setkání navrhuji třeba v restauraci U Anny Šmejdířky v Nymburce, co vy na to? Pojďme se setkat a vytvořit bezva web!

   

  • mám zkušenosti, od roku 2013 tvořím weby
  • profesionální webové stránky
  • kvalitně odvedená práce
  • pro mé klienty jsem k dispozici 24/7