Tvorba webových stránek Mladá Boleslav

Pomocí webu, nabídnete své služby na internetu, zvýšíte obchodní příležitosti, oslovíte nové zákazníky, budete viditelní online 24/7.

responzivní webové stránky

Výhody webových stránek

Responzivní design, zobrazení pro mobil, tablet i počítač.

Onpage SEO, zvýšení vyhledatelnosti na internetu.

Redakční systém WordPress, snadné úpravy webu bez programování.

Můžete si vybrat web na míru nebo levnější web ze šablony.

P

Funkce webu tak jak potřebujete.

Svižné načítání.

GDPR ready, kontaktní formuláře, cookie lišta.

~

Web se SSL certifikátem HTTPS.

Proč se mnou

Přes 10 let zkušeností.

Férová cena a jednání.

}

Efektivní práce.

Moderní technologie.

Kvalitní grafika.

Online marketing, PPC, SEO, sociální sítě.

Technická podpora.

Hledáte tvorbu webu v Mladé Boleslavi? Pak si vám dovolím nabídnout mé služby v oblasti realizace webových stránek a online marketingu.

Webové stránky jsou důležité nejen pro firmy, ale i pro jednotlivce, umožňují nabídnout služby nebo zboží online, být vidět na internetu 24/7, upoutat nové potenciální zákazníky, získávat nové poptávky, ale nejen to, nabízí jednoduchou možnost jak komunikovat s klienty a poskytovat informace zákazníkům například i v podobě článků. Webové stránky jsou dnes prostě nutnost, abyste byli vidět a mohli nabídnout co umíte nebo co chcete prodat.

Pěkný profesionální web vzbuzuje u návštěvníků důvěru, zvyšuje povědomí o vaší značce, pomocí webu můžete získávat nové obchodní příležitosti a dále rozšiřovat svoji nabídku. 

Že podobné služby najdete na každém rohu v Mladé Boleslavi?

Zdánlivě ano, ale občas je to jen krásný lákavý obal nebo nízká cena, která se někde projeví.

Myslíte i na to, co se stane po vytvoření webu??

Jak bude web dlouho fungovat?

Bude web přivádět zákazníky?

A co se stane až budete potřebovat pomoc? Dovoláte se někomu?

Dobrý web nelze určit jen podle vzhledu a kudrlinek..

Web by měl být vyhledatelný, aby plnil svůj účel.

Dobře zabezpečený.

A měl by mít výborné jádro, základy, protože na něm stavíte svůj byznys.

V čem je moje práce jiná a komu web nevytvořím

Webové stránky pro firmy i jednotlivce tvořím přes 10 let, vím jak vytvořit web, aby byl i dohledatelný na internetu. A o to přeci jde, nemít jen web, ale mít web, který lidé najdou. Web může vytvořit kdokoli, ale úspěšný web, který bude firmě přivádět poptávky, už je oříšek.

Netvořím webové stránky pro každého, podvody a lákavé vychytralé nabídky, tahání z lidí peněz a vymývání mozků neberu, takže pokud se chcete schovávat online za eshop, kde budete nabízet zázračné ponožky, po kterých přestanou bolet dotyčného klouby, tak s takovým nápadem a návrhem u mě nepochodíte ani za zlatou cihličku. To si hezky běžte stoupnout osobně ke stánku na trh, kde budete vystavovat svoji kůži. Tam se snad budete alespoň trochu bát, že vás nějaký nespokojený zákazník přijde vypráskat.

Umím tvořit grafiku, web není jen o kódování, ale také o designu a dobré grafice, pěkných fotkách. Kompletně se postarám o grafickou stránku, nemusím vše nechávat tvořit a upravovat třetí externí osobě, což mi šetří spoustu času a vám finance. 

V případě, že budete potřebovat pomoc i s online marketingem, nastavím vám bez problému PPC reklamní kampaně a propojím je s vaším webem nebo eshopem, abyste mohli měřit výkonnost reklamy, pomocí konverzí.

Nabízím a preferuji dlouhodobou spolupráci, mám klienty, se kterými spolupracuji více jak 10 let. Po vytvoření webu naši spolupráci neutnu, ani se po mě neslehne zem, budu vám zvedat telefony i nadále, takže pokud o to budete stát, můžeme spolupracovat dlouhodobě.

Máte zájem o tvorbu webových stránek?

Neváhejte mě kontaktovat, připravím vám nabídku na míru.