Tvorba webových stránek Kolín

Specializuji se na tvorbu profesionálních webových stránek s redakčním systémem WordPress, tvořím weby firemní i osobní, sídlím přímo v Kolíně, můžeme se tedy sejít a o Vašich představách jak by měl web vypadat a fungovat si můžeme popovídat osobně.

Responzivní web, zobrazení pro mobil, tablet i počítač

Web se musí správně zobrazovat na mobilních zařízeních, dnes už je to jasná věc, doba jde vpřed, proto i weby na WordPressu jsou plně responzivní, zobrazují se správně na mobilu, tabletu i počítači.

Vyhledávače samozřejmě responzivní webové stránky upřednostňují a zobrazují je na lepších pozicích, protože již většina populace vyhledává služby a zboží přes svůj mobilní telefon.

Web s redakčním systémem

Webové stránky s redakčním systémem WordPress mají spoustu výhod, jsou levnější, lze je vytvořit poměrně rychle a jako největší bonu je jejich jednoduché ovládání, web si zvládne upravovat i lajk.

Pokud si chcete na web přidávat sami nové články, zboží, či třeba vkládat fotky, tak je pro vás nejlepší řešení mít web postavený na redakčním systému.

Redakční systém WordPress je intuitivní a přehledný, proto ho snadno pochopíte, nebudete muset složitě hledat v kódech a bude vás těšit, že si dokážete upravit svůj vlastní web na pár kliknutí, jako např. ve Wordu nebo v emailu.

Design a grafika na míru

Tvořím webové stránky a eshopy na míru, grafiku kreslím v profesionálním programu Adobe Illustrator, fotografie vám upravím ve Photoshopu, videa nebo animace mohu vyřešit pomocí programu After Effects a také používám Premiere Pro.

Webové stránky většinou stavím přímo online na doméně, ale skvělým programem pro prvotní prototyp webu je nástroj Adobe XD, jde o program, kterým snadno vytvořím jednoduchý návrh, který s vámi mohu sdílet online. Návrh webu je již klikatelný a Vy sami hned vidíte jak bude vypadat struktura webu a můžete mi zasílat připomínky.

Rychlost načítání web stránek

Vyhledávače upřednostňují weby, které se rychle načítají a také potenciální zákazník nebude čekat než se zrovna vaše webové stránky načtou, raději odejde na jiný web, který je funguje svižně.

Pomohu vám s výběrem vhodného hostingu a web postavím tak, aby se načítal co nejrychleji. 

SSL certifikát

SSL certifikát zabezpečuje odeslaná data např. z vašich formulářů na webových stránkách. SSL se pozná tak, že web má v adrese https (weby bez SSL certifikátu mají jen http), dnes je opravdu dobré používat https, jak z hlediska GDPR, tak z hlediska vyhledávačů, kteří webové stránky se SSL certifikátem posouvají na lepší příčky ve výsledcích hledání.

Z pohledu GDPR, by již každý eshop měl být zabezpečen SSL certifikátem, aby se data ve formulářích, které zákazníci na vašem eshopu vyplňují šifrovala a nemohl je někdo cizí zneužít.

SEO, optimalizace webu pro vyhledávače

Vzhled webových stránek je důležitý, ale aby byl web vidět ve vyhledávačích jako je Google a Seznam tak je potřeba jej stavět již s ohledem na SEO.

Můžete mít krásný web, ale pokud nebude vytvořen dle SEO pravidel a to nejlépe od začátku, vyhledávače jej nebudou chtít zobrazovat a web se nedostane k zákazníkům.

Webů je je dnes jako žížal po dešti, vyhledávače je musí logicky nějak třídit. Web bez SEO optimalizace se tedy bude jen minimálně zobrazovat zákazníkům a na web se vám dostane jen malé procento lidí, pokud zákazníci neví přímo vaší URL = adresu webu.

Myslete tedy na to, než si necháte vytvořit nové webové stránky a chcete, aby tyto web stránky plnili svůj účel = přiváděli vám nové zákazníky, je potřeba, aby tvůrce webu nejlépe již od začátku, tvořil webové stránky podle standardů SEO optimalizace.

Pojďme se potkat v Kolíně

Kontaktujte mě, společně vytvoříme perfektní web pro vaši firmu či osobní web.

  • zkušenosti od roku 2013
  • profesionální webové stránky
  • kvalitně odvedená práce
  • pro mé klienty jsem k dispozici 24/7