Úvod » Tvorba webových stránek Kolín

Tvorba webových stránek Kolín

Specializuji se na tvorbu webových stránek jak firemních tak osobních, nejvíce zkušeností mám s tvorbou internetových stránek pro střední firmy, sídlím přímo v Kolíně, proto schůzka v Kolíně není žádný problém.

Zobrazení pro mobil, tablet i počítač

Web musí frčet na mobilech, dnes už je to jasná věc, doba jde do předu, proto i weby na WordPressu jsou plně responzivní.

Responzivní zobrazení = správné zobrazení na jakémkoli zařízení, mobil, tablet, notebook, počítač. Dnes je to už snad běžné nastavení a již nikdo weby, které by nebyly responzivní nedělá.

Vyhledávače samozřejmě takovéto webové stránky upřednostňují, protože již většina populace vyhledává služby a zboží přes svůj mobilní telefon.

Redakční systém

Chcete na webu rychle něco změnit? Vložit nové zboží a nebaví vás volat programátorovi a čekat až si najde čas?

Pokud si chcete na web přidávat sami nové zboží na prodej nebo vkládat články, fotky, či jen upravit pár údajů na webu, tak je pro vás nejlepší řešení mít web postavený na nějakém redakčním systému, je jich spousty, ale nejrozšířenější a hodně aktualizovaný program na tvorbu webu, který prostě frčí, je v dnešní době WordPress. Redakční systém

WordPress je intuitivní a přehledný, proto ho snadno pochopíte, nebudete muset složitě hledat v kódech a bude vás těšit, že si dokážete upravit svůj vlastní web na pár kliknutí, jako např. ve Wordu nebo v emailu. Upravit web budete moci ihned a navíc ušetříte nemalou částku za programátora.

Design a grafika na míru

Tvořím vyšperkované weby na míru, proto musím zvládat grafiku v jednom z nejlepších programů na vektorovou úpravu grafiky. Kreslím a upravuji weby pomocí Adobe Illustratoru, vytvořím vám tedy webové stránky na míru, jak strukturou, tak designem.

Šablony v žádném případě neodsuzuji, pro vytvoření webu jsou nejlepším základem a vychází daleko levněji než tvořit web od základu nový. Ale pokud mám splnit klientovy představy o tom jak má web vypadat, upravuji webové stránky dále originálně pro každého klienta na míru a přání, občas si připadám jako Ježíšek.

Rychlé načítání webových stránek

Dnes je hodně uspěchaná doba webových stránek jsou mraky a nikdo z potenciálních zákazník nebude čekat než se zrovna vaše webové stránky načtou, raději odejdou z vašeho webu a podívají se jinde. 

Důležité je, že dnes již i vyhledávače upřednostňují weby, které se rychle načítají.

Zabezpečený web/eshop se SSL certifikátem

SSL certifikát zabezpečuje odeslaná data např. z vašich formulářů na webových stránkách. SSL se pozná tak, že web má v adrese https (weby bez SSL certifikátu mají jen http), dnes je opravdu dobré používat https, jak z hlediska GDPR, tak z hlediska vyhledávačů, kteří webové stránky se SSL certifikátem posouvají na přední příčky ve výsledcích hledání.

Z pohledu GDPR, by již každý eshop měl být zabezpečen SSL certifikátem, aby se data ve formulářích, které zákazníci na vašem eshopu vyplňují šifrovala a nemohl je někdo cizí zneužít.

Reference

 • Moderní webové stránky, jdu s dobou, žádné staré vykopávky nedělám.
 • Responzivní zobrazení – mobil, tablet, notebook a počítač.
 • UX design – zákazníkům se bude na vašem webu líbit – musí se rychle na webu zorientovat.
 • Můžete měřit návštěvnost webu pomocí Google Analytics.
 • Redakční systém WordPress
 • Levnější varianta webu
 • Weby upravené na míru

SEO optimalizace

Jedna věc je nechat si vytvořit web, ano, budete mít svůj nový krásný web, ale nikdo na web nebude chodit, nikdo vám nebude volat nebo jen minimum potencionálních zákazníků.

Proč se webové stránky nezobrazují ve vyhledávačích jako je Google a Seznam? Webů je je dnes jako žížal po dešti, vyhledávače je musí logicky nějak třídit přes sýto. Web bez SEO optimalizace se tedy bude jen minimálně zobrazovat zákazníkům a na web se vám dostane jen malé procento lidí, pokud zákazníci neví přímo vaší URL = adresu webu. Nebo si nezaplatíte reklamu ve vyhledávačích.

Myslete tedy na to, než si necháte vytvořit nové webové stránky a chcete, aby tyto web stránky plnili svůj účel = přiváděli vám nové zákazníky, je potřeba, aby tvůrce webu nejlépe již od začátku, tvořil webové stránky podle standardů SEO optimalizace.

Domluvme si schůzku v Kolíně, dáme hlavy dohromady a společně vytvoříme perfektní web pro vaši firmu

 • 8 let zkušeností,
 • profesionální webové stránky
 • kvalitně odvedená práce
 • pro mé klienty jsem k dispozici 24/7
 • a hlava na správném místě