Úvod » Tvorba webových stránek Hradec Králové

Tvorba webových stránek Hradec Králové

Specializuji se na tvorbu webových stránek jak firemních tak osobních, nejvíce zkušeností mám s tvorbou internetových stránek pro střední firmy, sídlím kousek od Hradce Králové v Chrudimi, proto schůzka v Hradci Králové není žádný problém.

Zobrazení pro mobil, tablet i počítač

Web na mobilu musí být krásný, dnes už to ví i vyhledávače a stránky, které jsou responzivní posouvají kupředu na lepší pozice ve výsledcích hledání. Proto i weby na WordPressu jsou moderní a plně responzivní.

Responzivní zobrazení = správné zobrazení na jakémkoli zařízení, mobil, tablet, notebook, počítač. Dnes je to už snad běžné nastavení a již nikdo weby, které by nebyly responzivní nedělá.

Redakční systém

Redakční systém WordPress je perfektní věcička, když si chcete na webu rychle něco změnit, třeba upravit adresu pobočky nebo vložit nové zboží, jednoduše se přihlásíte do administrace webu a vše si snadno sami a hned upravíte.

Na vaše webové stránky můžete snadno přidávat nové zboží na prodej, vkládat články, fotky, či jen upravit pár textů na webu.

Redakčních systémů je mnoho, ale hojně využívaný, který prostě frčí, je v dnešní době WordPress

WordPress je intuitivní a přehledný, proto ho snadno pochopíte, nebudete muset složitě hledat v kódech a bude vás těšit, že si dokážete upravit svůj vlastní web na pár kliknutí, jako např. ve Wordu nebo v emailu. Upravit web budete moci ihned a navíc ušetříte nemalou částku za programátora.

Design a grafika na míru

Weby na míru musí mít perfektní grafiku a ta je potřeba udělat na míru každé firmě zvlášť, proto využívám profesionální grafický nástroj Adobe Illustrator, který je perfektně pomáhá při tvorbě vektorové grafiky. Už žádné rozmazané obrázky, které na web nepatří, vytvořím vám webové stránky na míru, jak strukturou, tak designem.

Šablony jsou také dobrým základem pro vytvoření webu a vychází daleko levněji než tvořit web od základu nový. Ale pokud mám splnit klientovy představy o tom jak má web vypadat, upravuji webové stránky dále originálně pro každého klienta na míru a přání.

Rychlé načítání webových stránek

Web musí být rychlý, žádné dlouhé načítání se dnes už netoleruje, webových stránek je jako hub po dešti a nikdo z budoucích zákazník nebude čekat než se zrovna vaše webové stránky načtou, raději odejdou z vašeho webu ke konkurenci, která nabízí stejnou službu/zboží.

Nezapomínejte, že dnes vyhledávače zkoumají načítání webových stránek a upřednostňují weby, které se rychle načítají.

Velmi důležité je i zmenšit šetrně velké obrázky tak, aby byly stále kvalitní a poté je až nahrát na váš web.

Zabezpečený web/eshop se SSL certifikátem

Také se vám stalo někdy, že jste chtěli vstoupit na nějaký web a vyskočila na vás hláška, že jde o nedůvěryhodný web? Dále se také ukazuje, že data mohou být odcizena a v horším případě jste se na web vůbec nemohli dostat.

Důvodem je chybějící SSL certifikát, ten zabezpečuje odeslaná data např. z vašich formulářů na webových stránkách. Certifikát SSL se pozná tak, že web začíná na https (weby bez SSL certifikátu mají jen http), dnes je opravdu dobré používat https, jak z hlediska GDPR, tak z hlediska vyhledávačů, kteří webové stránky se SSL certifikátem posouvají na přední příčky ve výsledcích hledání.

Z pohledu GDPR, by již každý eshop měl být zabezpečen SSL certifikátem, aby se data ve formulářích, které zákazníci na vašem eshopu vyplňují šifrovala a nemohl je někdo cizí zneužít.

Reference

 • moderní webové stránky
 • responzivní zobrazení – mobil, tablet, notebook a počítač
 • UX design  zákazník se musí na webu snadno orientovat
 • propojení s Google Analytics pro měření návštěvnosti
 • snadné úpravy, redakční systém WordPress
 • levnější řešení
 • weby upravené na míru

SEO optimalizace

Přejete si, aby vám firemní telefon drnčel ve dne v noci? Emaily, aby se množily ve vaší schránce? Pokud je potřeba, aby web fungoval tak jak bylo zamýšleno a zákaznící, aby denně objednávali vaše služby a zboží, je potřeba, aby byl web na internetu vidět. 

Jedna věc je nechat si vytvořit web, ano, budete mít svůj nový krásný web, ale nikdo na web nebude chodit, nikdo vám nebude volat nebo jen minimum potencionálních zákazníků.

Proč se webové stránky nezobrazují ve vyhledávačích jako je Google a Seznam? Webů je je dnes jako žížal po dešti, vyhledávače je musí logicky nějak třídit přes sýto. Web bez SEO optimalizace se tedy bude jen minimálně zobrazovat zákazníkům a na web se vám dostane jen malé procento lidí, pokud zákazníci neví přímo vaší URL = adresu webu. Nebo si nezaplatíte reklamu ve vyhledávačích.

Myslete tedy na to, než si necháte vytvořit nové webové stránky a chcete, aby tyto web stránky plnili svůj účel = přiváděli vám nové zákazníky, je potřeba, aby tvůrce webu nejlépe již od začátku, tvořil webové stránky podle standardů SEO optimalizace.

[dvppl_cf7_styler cf7=“333″ _builder_version=“4.0.7″ custom_submit_button=“on“ submit_button_bg_color=“#192938″ submit_button_border_color=“rgba(0,0,0,0)“][/dvppl_cf7_styler]

Domluvme si schůzku v Hradci Králové, dáme hlavy dohromady a společně vytvoříme perfektní web pro vaši firmu

 • 8 let zkušeností,
 • profesionální webové stránky
 • kvalitně odvedená práce
 • pro mé klienty jsem k dispozici 24/7
 • a hlava na správném místě