Úvod » Různé » Nejlepší šablona pro WordPress

Nejlepší šablona pro WordPress

Znáte to? Hledáte šablony pro WordPress, čtete si o nich detaily a vybíráte vzhled, který by co nevíce padl Vašemu vysněnému webu. Když už najdete nějakou šablonu, stáhnete ji, instalujete a zkoušíte ji nastavit tak, aby se Vám web líbil, ale ejhle narazíte na nějaké omezení, v nastavení šablony nejde upravit vše a objeví se Vám hláška, že je potřeba zaplatit za PRO neboli plnou verzi šablony, teprve poté se Vám odemknou další možnosti nastavení. Ale člověk váhá zda zaplatit za šablonu, když na neví jestli PRO verze šablony mu plně bude vyhovovat.

Tuto situaci mám už za sebou, stovky hodin při hledání šablony, která by mi pasovala na nějaký web. Ale tímhle stylem nikam nedojdete. Já sama jsem nebyla ochotná platit za PRO verzi šablony, když bych pak třeba zjistila, že ji nevyužiji pro svůj web. Bála jsem se, že když uhradím za PRO verzi, tak stejnak pak zjistím, že mi šablona něčím nevyhovuje a já vyhodím peníze a stejnak budu muset hledat další šablonu.

Abyste se stále netočili v zakletém kolotoči, tak doporučuji vyzkoušet DIVI šablonu, má nepřeberné množství nastavení, obsahuje všechny důležité moduly, se kterými si poskládáte web přesně na míru jak potřebujete. DIVI šablona je sice také placená, ale máte 30 dní na vyzkoušení a pokud byste náhodou nebyli spokojeni, necháte si jednoduše vrátit peníze zpět na účet. 

Perfektní šablona pro WordPRess, DIVI má v sobě zabudován DIVI editor, který nahrazuje klasický obyčejný editor, který v sobě má WordPress. Pomocí DIVI editoru dostanete téměř neomezeně možností v úpravách webu.

DIVI editor je uživatelsky přívětivý, může jej používat jak web designér, tak úplný laik. S DIVI editorem je snadné a rychlé vytvářet stránky.

S DIVI získáte editor, kterým přetahujete a vytváříte prvky na webu pomocí myší style chyť táhni a pusť, jednotlivé prvky jako texty, obrázky a další si můžete kopírovat na jedno klinutí a myší přesunout kam potřebujete.

Všechny úpravy které na webu uděláte, vidíte ihned, není zde potřeba se učit žádného složitého kódu. Cokoli na webu upravíte a nebude se Vám líbit,  můžete vrátit zpět nebo úpravy nemusíte uložit.

 

DIVI šablona má v sobě přes 260 hotových šablon, máte tedy z čeho vybírat, pokud si zrovna nebudete chtít vytvořit design podle sebe. Také si můžete vybrat design webu, stáhnout si jej do webu a doupravi si jej již jak potřebujete.

 

 

DIVI šablona v sobě skýtá i 40 různých prvků jako formuláře, počítadlo, mapy, tlačítka, galerie, obrázková slider a další, které si jednoduše vyberete kliknutím, vložíte a stránku kam potřebujete a doupravíte si styl jako barvičky, písmo, velikost a další.

DIVI šablona je responzivní

Vytváření responzivních webových stránek je s DIVI šablonu jednoduché. Divi je ve výchozím nastavení nastavena responzivně. A dokonce si můžete každý prvek nastavit ještě více podle potřeby. S DIVI dokážete přizpůsobit vzhled každého prvku webu pro počítače, tablety i chytré telefony.

 

Snadné úpravy textů

Jednoduché a intuitivní ovládání pro laiky, ale také nepřeberné množství nastavení prvků pro tvůrce webových stránek!

Rychlé přesouvání prvků drag&drop

Stačí chytit prvek myší a přesunout, snadné ovládání a vidíte úpravy ihned!

Podívejte se co dalšího DIVI šablona umí – více o DIVI šabloně

Moje motto: „Tvorba webových stránek ubírá mi spánek“. Baví mě tvorba webových stránek s redakčním systémem WordPress a vše kolem webů takže grafika, SEO optimalizace a protože jsem bývalá účetní, tak samozřejmě i troška číslíček v marketingu a PPC kampaně. To co umím předávám i dále a to pomocí školení WordPress a také jsem se odhodlala a začala už konečně psát „blog“, za který mě strýček Google nebude mít rád, protože nejsem žádný pisálek a ty mé příspěvky jsou hodně stručné bez omáčky okolo, tak alespoň doufám, že jsou výstižné. Na druhou stranu ten můj blogíček funguje hlavně pro mě jako takový vzpomínáček.

Radka Jiránková

webdesigner, udelam-web.cz