Chcete vybrat správný hosting pro web na WordPressu? Vyberte si tarif HOME nebo BUSINESS od ONEbit.

Doporučím vám co mám ověřeno. Web s redakčním systémem WordPress zabere nemálo místa a je celkem náročný a proto není dobré výběr hostingu podcenit. Nekoukejte na cenu, pokud chcete mít svižný web a nečekat 30 sekund než se načte okno po úpravách stránek při jejich administraci. Navíc se hosting platí 1x za rok, což rozdíl v ceně např. ve výši 500 Kč není nijak razantní a pokud vyberete dobrý hosting, tak vám to pomůže i z hlediska SEO, optimalizace webu, protože vyhledávače mají rychlé webové stránky rádi.

Dost dlouho jsem se snažila web zrychlit, ale stále to nebylo ono, zkusila jsem tedy změnu hostingu. Vyzkoušela jsem stejný web spustit u dvou různých hostingů a u ONEbit při výběru tarifu tarifu BUSINESS byl výkon razantně lepší. Pro obyčejný jednoduchý firemní web vám v klidu postačí varianta od tarif HOME.

Navíc ONEbit nabízí svůj hosting na zkoušku, takže můžete 2 měsíce zdarma otestovat rychlost a kvalitu služeb.

ONEbit hosting samozřejmě nabízí instalaci WordPress na jedno kliknutí, takže jakmile si objednáte hosting, můžete po přihlášení do administrace ONEbit si WordPress jednoduše na web nainstalovat.

 

 

Návod jak objednat hosting HOME od ONEbit zdarma na 2 měsíce

1. Přejdete na web ONEbit. Kiknete na vyzkoušet zdarma.

 

 

2. Vyberte tarif HOME

 

 

3. Zkontrolujte, že je zakliknutý tarif HOME,

zadejte název domény (název jak se bude jmenovat váš web např. zde je název webu www.udelam-web.cz),

a klikněte na OVĚŘIT A POKRAČOVAT

 

 

4. Zkontrolujte, že je název domény, který jste zadali volný k registraci, pokud ano, uvidíte zelený nápis „Doména je volná k registraci“ dále pokračujete na OVĚŘIT A POKRAČOVAT

 

 

5. Vyplníte své údaje a pokračujete na OVĚŘIT A POKRAČOVAT

 

 

6. Zaškrtnete souhlas s obchodními podmínkami a pokračujete na OBJEDNAT

 

 

7. Nyní zbývá uhradit doménu, hosting máte na 2 měsíce zdarma.