Tvorba webových stránek, které umí prodat Vaše služby nebo zboží

Zobrazení pro mobil, tablet i počítač

Správné zobrazení na jakémkoli zařízení, mobil, tablet, notebook, počítač, dnes je to už běžné nastavení a snad již nikdo weby, které by nebyly responzivní nedělá. Vyhledávače samozřejmě takovéto webové stránky upřednostňují, protože již většina populace vyhledává z mobilního telefonu.

Rychlé načítání webových stránek

Dnes je hodně uspěchaná doba a nikdo z potenciálních zákazník nebude čekat než se Vaše webové stránky načtou, raději odejdou z vašeho webu a podívají se jinde. Dalším důvodem proč si vybrat web, který bude rychlý jsou vyhledávače, protože upřednostňují weby, které se rychle načítají a posouvají je na lepší pozice ve výsledcích vyhledávání.

Design a grafika na míru

Grafiku tvořím v profesionálním kreslícím programu Adobe Illustrator, vytvořím Vám webové stránky na míru, jak strukturou, tak designem. Šablony v žádném případě neodsuzuji, pro vytvoření webu je to perfektní řešení jako základ webu, který následně upravuji originálně pro každého klienta na míru.

Redakční systém

Pokud si chcete na web přidávat sami nové zboží na prodej nebo vkládat články, fotky, či jen upravit pár údajů na webu, tak je pro vás nejlepší řešení mít web postavený na nějakém redakčním systému, je jich hodně, ale nejrozšířenější je v dnešní době WordPress. Redakční systém WordPress je intuitivní a přehledný, proto ho snadno pochopíte, nebudete muset složitě hledat v kódech a bude Vás těšit, že si dokážete upravit svůj vlastní web na pár kliknutí, jako např. ve Wordu nebo v emailu. Upravit web budete moci ihned a navíc ušetříte nemalou částku za programátora.

Zabezpečený web/eshop se SSL certifikátem

SSL certifikát = jestli web jede na https nebo http. Dnes je opravdu nutnost používat https, jak z hlediska GDPR, tak z hlediska vyhledávačů, kteří webové stránky se SSL certifikátem posouvají na přední příčky ve výsledcích hledání. Z pohledu GDPR, by již každý eshop měl být zabezpečen SSL certifikátem, aby se data ve formulářích, které zákazníci na Vašem eshopu vyplňují šifrovala a nemohl je někdo cizí zneužít.

SEO optimalizace

Jedna věc je nechat si vytvořit web, ano, budete mít svůj web, ale ten se nebude nikde zobrazovat, protože nebude SEO optimalizován, k čemu vám web bude? Myslete tedy na to, pokud si necháte vytvořit nové webové stránky a tyto web stránky Vám mají přivést nové zákazníky, je potřeba, aby tvůrce webu již od začátku  tvořil webové stránky podle standardů SEO optimalizace.

Ukázky mé práce

Tvorba web stránek pro firmu zabývající se designovým polepem automobilů

Tvorba webových stránek

www.polepaut.cz

Tvorba web stránek pro lektorku češtiny

Tvorba webových stránek

www.cestinaprocizince.eu

8 let zkušeností, nabízím profesionální webové stránky a kvalitně odvedenou práci

Pojďme společně vytvořit web pro Vaši firmu