Tvorba webových stránek

Vytvořím web, který ukáže to nejlepší z vás a bude cílit na Vaše zákazníky

Mějte krásný moderní web podle vašich představ, který bude přesně pasovat na váš obor podnikání. Webové stránky, které jsou tvořené dle SEO, tudíž jsou dohledatelné a navštěvované potencionálními zákazníky. Weby, které perfektně prezentují to, v čem jste dobří, mají funkce tak jak potřebujete a zákazníci se na nich neztratí.

Responzivní web, který zaujme návštěvníky originalitou, ale i tím co na něm bude uvedeno za informace. Tvořím www stránky s redakčním systémem WordPress, který vám mohu následně spravovat nebo si jej můžete snadno upravovat sami. Web s redakčním systémem WordPress vám umožní, abyste si sami mohli psát na web články, vkládat nové zboží nebo třeba přidávat fotografie.

WEB →

Responzivní web, rychlý web, web na míru, web s redakčním systémem, který můžete sami snadno spravovat. SEO optimalizovaný web s ohledem na UX a UI, kde se zákazníci budou dobře orientovat.

Tvorba moderních webových stránek s redakčním systémem WordPress a SSL certifikátem.

Více o webech

SEO →

SEO optimalizace webových stránek pro lepší pozice ve vyhledávačích jako Google a Seznam. Máte málo zákazníků? Pomohu vám dostat váš web na lepší pozice ve vyhledávačích a získat více zákazníků.

SEO neboli optimalizace webových stránek pro maximální zobrazení ve vyhledávačích a získání co nejvíce zákazníků.

Více o SEO

GRAFIKA →

Profesionální grafika jak pro tisk, tak pro web, Tvorba videí, bannerů, letáčků, vizitek. Firemní loga, úpravy fotografií, reklamní předměty, obaly, produktové fotografie a další.

Návrh grafiky na míru, jak pro web, tak pro tisk, pomohu vám nakreslit vaši představu.

Více o grafice

TVORBA WEBU, GRAFIKA A SEO

O VÁŠ WEB SE KOMPLETNĚ POSTARÁM, VŠE KONZULTUJETE SE MNOU

Pomohu Vám jak s tvorbou webových stránek, eshopem, tak se SEO optimalizací webu pro vyhledávače a online marketingem, abyste získávali dostatek zákazníků. Tvořím také webovou a tiskovou grafiku jako jsou různé bannery, letáky, vizitky, firemní loga a další.

POMOHU VÁM ZASADIT STROMEK, PRAVIDELNĚ HO ZALÉVAT A VY SI MŮŽETE V KLIDU UŽÍVAT SKLIZEŇ OVOCE

Samotné vytvoření webu/eshopu přináší jen malý košíček ovoce, někomu to může stačit, ale většina z nás, když už za web zaplatí nemalé peníze, tak chce také sklízet marky ovoce a tak po vytvoření webových stránek nebo eshopu je dobré prezentaci začít rozšiřovat a propagovat, říká se tomu online marketing nebo SEO optimalizace.

Zabývám se nejen tvorbou webů, ale také SEO a online marketingem, propagací firem na internetu, dokáži Vám pomoci s texty, vytvořit a spravovat PPC reklamní kampaně na Google, Seznam a Facebooku. Na eshopech Vám pomohu třeba s propojením se srovnávači jako je Heuréka či Zboží, instalací platební brány, fakturací, napojením na Zásilkovnu, PPL, Českou poštu a dalšími vychytávkami.

POJĎME SE SEJÍT OSOBNĚ, RÁDA POZNÁM VAŠI PŘEDSTAVU

Nejraději se setkávám s klienty osobně, protože osobní schůzka dá člověku více než 100 emailů a tvorba webu nebo marketingová strategie není jako poslat bráchovi SMS ať dojde do sámošky koupit 5 celozrnných rohlíků..

Abych vám mohla vytvořit dobrý web, tak musím pochopit co děláte, či co budete na webu nabízet nebo co chcete prodávat. dále jaký web vzhledově chcete a v neposlední řadě jak má web fungovat, jaké funkce má web mít, jestli budete prodávat ovoce a zeleninu nebo nabízet zednické práce, či prodávat kurzy. také mě zajímá čeho chcete webem dosáhnout.

REFERENCE

S KÝM JSEM MĚLA TU ČEST SPOLUPRACOVAT

AKTUALITY

STAČÍ ZAVOLAT

VYŤUKEJTE MÉ ČÍSLO A BRNKNĚTE MI.