Tvorba webových stránek

Vytvořím web, který ukáže to nejlepší z vás a bude cílit na Vaše zákazníky

Mějte krásný moderní web podle vašich představ, který bude přesně pasovat na váš obor podnikání. Webové stránky, které jsou tvořené dle SEO, tudíž jsou dohledatelné a navštěvované potencionálními zákazníky. Weby, které perfektně prezentují to, v čem jste dobří, mají funkce tak jak potřebujete a zákazníci se na nich neztratí.

Responzivní web, který zaujme návštěvníky originalitou, ale i tím co na něm bude uvedeno za informace. Tvořím www stránky s redakčním systémem WordPress, který vám mohu následně spravovat nebo si jej můžete snadno upravovat sami. Web s redakčním systémem WordPress vám umožní, abyste si sami mohli psát na web články, vkládat nové zboží nebo třeba přidávat fotografie.

WEB →

Responzivní web, rychlý web, web na míru, web s redakčním systémem, který můžete sami snadno spravovat. SEO optimalizovaný web s ohledem na UX a UI, kde se zákazníci budou dobře orientovat.

Tvorba moderních webových stránek s redakčním systémem WordPress a SSL certifikátem.

Více o webech

SEO →

SEO optimalizace webových stránek pro lepší pozice ve vyhledávačích jako Google a Seznam. Máte málo zákazníků? Pomohu vám dostat váš web na lepší pozice ve vyhledávačích a získat více zákazníků.

SEO neboli optimalizace webových stránek pro maximální zobrazení ve vyhledávačích a získání co nejvíce zákazníků.

Více o SEO

GRAFIKA →

Profesionální grafika jak pro tisk, tak pro web, Tvorba videí, bannerů, letáčků, vizitek. Firemní loga, úpravy fotografií, reklamní předměty, obaly, produktové fotografie a další.

Návrh grafiky na míru, jak pro web, tak pro tisk, pomohu vám nakreslit vaši představu.

Více o grafice

TVORBA WEBU, GRAFIKA A SEO

O VÁŠ WEB SE KOMPLETNĚ POSTARÁM, VŠE KONZULTUJETE SE MNOU

Pomohu Vám jak s tvorbou webových stránek, eshopem, tak se SEO optimalizací webu pro vyhledávače a online marketingem, abyste získávali dostatek zákazníků. Tvořím také webovou a tiskovou grafiku jako jsou různé bannery, letáky, vizitky, firemní loga a další.

POMOHU VÁM ZASADIT STROMEK, PRAVIDELNĚ HO ZALÉVAT A VY SI MŮŽETE V KLIDU UŽÍVAT SKLIZEŇ OVOCE

Samotné vytvoření webu/eshopu přináší jen malý košíček ovoce, někomu to může stačit, ale většina z nás, když už za web zaplatí nemalé peníze, tak chce také sklízet marky ovoce a tak po vytvoření webových stránek nebo eshopu je dobré prezentaci začít rozšiřovat a propagovat, říká se tomu online marketing nebo SEO optimalizace.

Zabývám se nejen tvorbou webů, ale také SEO a online marketingem, propagací firem na internetu, dokáži Vám pomoci s texty, vytvořit a spravovat PPC reklamní kampaně na Google, Seznam a Facebooku. Na eshopech Vám pomohu třeba s propojením se srovnávači jako je Heuréka či Zboží, instalací platební brány, fakturací, napojením na Zásilkovnu, PPL, Českou poštu a dalšími vychytávkami.

POJĎME SE SEJÍT OSOBNĚ, RÁDA POZNÁM VAŠI PŘEDSTAVU

Nejraději se setkávám s klienty osobně, protože osobní schůzka dá člověku více než 100 emailů a tvorba webu nebo marketingová strategie není jako poslat bráchovi SMS ať dojde do sámošky koupit 5 celozrnných rohlíků..

Abych vám mohla vytvořit dobrý web, tak musím pochopit co děláte, či co budete na webu nabízet nebo co chcete prodávat. dále jaký web vzhledově chcete a v neposlední řadě jak má web fungovat, jaké funkce má web mít, jestli budete prodávat ovoce a zeleninu nebo nabízet zednické práce, či prodávat kurzy. také mě zajímá čeho chcete webem dosáhnout.

REFERENCE

S KÝM JSEM MĚLA TU ČEST SPOLUPRACOVAT

AKTUALITY

Jak udělat ve WordPress horní menu

Jak udělat we WordPress menu s klikacími položkami, s neklikacími položkami, jak položky řadit, jak udělat hlavní položky a jejich podpoložky.V administraci WordPress kliknete na VZHLED>MENUKliknete na odkaz vytvořit menu, napíšete název menu, zakliknete primární...

Co je redakční systém WordPress?

Asi jste slyšeli spíše slovo Word než WordPress že? WordPress je také pro psaní, ale ne pouze textů, je pro psaní článků a hlavně pro vytváření webových stránek! WordPress používají lidé, kteří neumí programovat k vytvoření webu.Shrnutí výhod redakčního systému...

Jak zabezpečit WordPress

Napadení WordPress webu je velice nepříjemné a bohužel hodně časté, protože weby na WordPressu zvládne udělat i laik, jsou tedy velice oblíbené u veřejnosti a na zabezpečení nebo zálohy webu se často zapomíná nebo o tom ani možná sám tvůrce webu neví. Dobré je tedy...

STAČÍ ZAVOLAT

VYŤUKEJTE MÉ ČÍSLO A BRNKNĚTE MI.