Úvod » Kontaktní formuláře » Jak změnit text název pole u formuláře pro komentáře

Jak změnit text název pole u formuláře pro komentáře

Pole Name * je přednastavené a můžete ho změnit tak, že do functions.php přidáte tento kód:

function placeholder_comment_form_fields($fields) {

$fields[‘author’] = ‘<p class=”comment-form-author”>’ . ‘<label for=”author”>’ . __( ‘váš text’, ‘váš název domény’ ) . ‘</label> ‘ . ( $req ? ‘<span class=”required”>*</span>’ : ” ) .
‘<input id=”author” name=”author” type=”text” placeholder=”‘.$replace_author.'” value=”‘ . esc_attr( $commenter[‘comment_author’] ) . ‘” size=”20″‘ . $aria_req . ‘ /></p>’;

return $fields;
}
add_filter(‘comment_form_default_fields’,’placeholder_comment_form_fields’);

Jakou šablonu doporučuji pro tvorbu webových stránek na WordPress:

Šablonu doporučuji proto, že s ní mám osobní zkušenosti, sama stavím většinu webových stránek na této šabloně, dokážete totiž postavit webové stránky na míru, šablona je v češtině, stále se vyvíjí, najdete neuvěřitelně mnoho návodů, se šablonou dokážete téměř kouzlit.

Divi WordPress Theme

Máte problém s webem?

Objednejte si mé služby:

tel.: 734332360

Radka

Radka

Moje motto: “Tvorba webových stránek ubírá mi spánek”. Baví mě tvorba webových stránek s redakčním systémem WordPress a vše kolem webů takže grafika, SEO optimalizace a protože jsem bývalá účetní, tak samozřejmě i troška číslíček v marketingu a PPC kampaně. To co umím předávám i dále a to pomocí školení WordPress a také jsem se odhodlala a začala už konečně psát “blog”, za který mě strýček Google nebude mít rád, protože nejsem žádný pisálek a ty mé příspěvky jsou hodně stručné bez omáčky okolo, tak alespoň doufám, že jsou výstižné. Na druhou stranu ten můj blogíček funguje hlavně pro mě jako takový vzpomínáček.