Úvod » Různé » Přidání přílohy obchodních podmínek do emailu s potvrzením objednávky ve Woocommerce

Přidání přílohy obchodních podmínek do emailu s potvrzením objednávky ve Woocommerce

Vložení kódu do CSS

Jednoduchý způsob jak si můžete přidat obchodní podmínky do každého emailu, který přijde zákazníkovi, pokud si ve Vašem eshopu, který používá Woocommerce objedná zboží.

Vložíte kód níže do functions.php ve složce kde máte child theme a soubor v PDF vložíte na server do stejné složky jako máte soubor functions.php.

add_filter( ‚woocommerce_email_attachments‘, ‚vop_pdf_to_email‘, 10, 3);
function vop_pdf_to_email ( $attachments, $status , $order ) {
$pdf_path = get_stylesheet_directory() . ‚/vop.pdf‘;
$attachments[] = $pdf_path;
return $attachments;
}

Jakou šablonu doporučuji pro tvorbu webových stránek na WordPress:

Šablonu doporučuji proto, že s ní mám osobní zkušenosti, sama stavím většinu webových stránek na této šabloně, dokážete totiž postavit webové stránky na míru, šablona je v češtině, stále se vyvíjí, najdete neuvěřitelně mnoho návodů, se šablonou dokážete téměř kouzlit.

Divi WordPress Theme

Máte problém s webem?

Objednejte si mé služby:

tel.: 734332360

Radka

Radka

Moje motto: „Tvorba webových stránek ubírá mi spánek“. Baví mě tvorba webových stránek s redakčním systémem WordPress a vše kolem webů takže grafika, SEO optimalizace a protože jsem bývalá účetní, tak samozřejmě i troška číslíček v marketingu a PPC kampaně. To co umím předávám i dále a to pomocí školení WordPress a také jsem se odhodlala a začala už konečně psát „blog“, za který mě strýček Google nebude mít rád, protože nejsem žádný pisálek a ty mé příspěvky jsou hodně stručné bez omáčky okolo, tak alespoň doufám, že jsou výstižné. Na druhou stranu ten můj blogíček funguje hlavně pro mě jako takový vzpomínáček.