Úvod » Divi šablona » Nelze nahrát soubor tento typ souboru není povolen DIVI šablona

Nelze nahrát soubor tento typ souboru není povolen DIVI šablona

Objevuje se vám při nahrávání nějakého souboru hůáška „tento typ souboru není povolen“? Ve většině případů zabere úprava souboru wp-config.php.

Úpravou wp-config.php povolíte nahrávání všech typů souborů.

Co je potřeba udělat, přihlásíte se do FTP serveru a najdete soubor wp-config.php, měl by být v kořenovém adresáři (zřejmě tedy ve složce s vaším názvem webu, případně ve složce www, nebo jiné dle hostingu), do kterého vložíte tento kód:
define( ‚ALLOW_UNFILTERED_UPLOADS‘, true );

Než budete dělat jakékoliv úpravy doporučuji udělat zálohu webu.

Jakou šablonu doporučuji pro tvorbu webových stránek na WordPress:

Šablonu doporučuji proto, že s ní mám osobní zkušenosti, sama stavím většinu webových stránek na této šabloně, dokážete totiž postavit webové stránky na míru, šablona je v češtině, stále se vyvíjí, najdete neuvěřitelně mnoho návodů, se šablonou dokážete téměř kouzlit.

Divi WordPress Theme

Máte problém s webem?

Objednejte si mé služby:

tel.: 734332360

Radka

Radka

Moje motto: „Tvorba webových stránek ubírá mi spánek“. Baví mě tvorba webových stránek s redakčním systémem WordPress a vše kolem webů takže grafika, SEO optimalizace a protože jsem bývalá účetní, tak samozřejmě i troška číslíček v marketingu a PPC kampaně. To co umím předávám i dále a to pomocí školení WordPress a také jsem se odhodlala a začala už konečně psát „blog“, za který mě strýček Google nebude mít rád, protože nejsem žádný pisálek a ty mé příspěvky jsou hodně stručné bez omáčky okolo, tak alespoň doufám, že jsou výstižné. Na druhou stranu ten můj blogíček funguje hlavně pro mě jako takový vzpomínáček.