Úvod » Obrázky » Jak změnit velikost náhledového obrázku na stránce blog WordPress

Jak změnit velikost náhledového obrázku na stránce blog WordPress

Náhledový obrázek v redakčním systému WordPress zobrazuje pro návštěvníka nějakou představu tom co si přečte po kliknutí na obrázek nebo název článku/příspěvku. Měl by tedy být výstižný, trefný.

Náhledové obrázky se zobrazují na stránce vašeho blogu a pod nimi jsou většinou nadpisy ke článkům a mějaká další meta data jako datum, autor, kategorie.

Pokud chcete zmenšit velikost náhledového obrázku na strínce vašeho blogu, tak doporučuji využít kód níže, zadáte do CSS

.et_pb_post a img {
max-width: 60%;
vertical-align: bottom;
}

Jakou šablonu doporučuji pro tvorbu webových stránek na WordPress:

Šablonu doporučuji proto, že s ní mám osobní zkušenosti, sama stavím většinu webových stránek na této šabloně, dokážete totiž postavit webové stránky na míru, šablona je v češtině, stále se vyvíjí, najdete neuvěřitelně mnoho návodů, se šablonou dokážete téměř kouzlit.

Divi WordPress Theme

Máte problém s webem?

Objednejte si mé služby:

tel.: 734332360

Radka

Radka

Moje motto: “Tvorba webových stránek ubírá mi spánek”. Baví mě tvorba webových stránek s redakčním systémem WordPress a vše kolem webů takže grafika, SEO optimalizace a protože jsem bývalá účetní, tak samozřejmě i troška číslíček v marketingu a PPC kampaně. To co umím předávám i dále a to pomocí školení WordPress a také jsem se odhodlala a začala už konečně psát “blog”, za který mě strýček Google nebude mít rád, protože nejsem žádný pisálek a ty mé příspěvky jsou hodně stručné bez omáčky okolo, tak alespoň doufám, že jsou výstižné. Na druhou stranu ten můj blogíček funguje hlavně pro mě jako takový vzpomínáček.