Úvod » Galerie » Jak zarovnat DIVI galerii na střed vycentrování zbylých fotek

Jak zarovnat DIVI galerii na střed vycentrování zbylých fotek

V tomto článku najdete návod jak pomocí CSS vycentrujete galerii u DIVI šablony.

Jak upravit zbylé fotky na střed v DIVI galerii

Určitě to znáte, přidáte fotky a jejich počet nesedí na řádek a tak Vám většinou takový canrourek zbyde a je zarovnán většinou doleva a není to vůbec hezké.

Vložení kódu do CSS

Jednoduchý způsob jak si zbylé fotky v galerii zarovnat je ten, že kód níže vložíte do CSS, uložíte a máte hotovo. Kam vložit kód? V administraci WordPress půjdete do DIVI>Nastavení šablony>Všeobecné a úplně dole najdete okénko s textem Přizpůsobené CSS – viz obrázek výše.

b

Kód

.et_pb_gallery_items {
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -moz-box;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-justify-content: center;
justify-content: center;
-webkit-flex-wrap: wrap;
flex-wrap: wrap;
}

Moje motto: „Tvorba webových stránek ubírá mi spánek“. Baví mě tvorba webových stránek s redakčním systémem WordPress a vše kolem webů takže grafika, SEO optimalizace a protože jsem bývalá účetní, tak samozřejmě i troška číslíček v marketingu a PPC kampaně. To co umím předávám i dále a to pomocí školení WordPress a také jsem se odhodlala a začala už konečně psát „blog“, za který mě strýček Google nebude mít rád, protože nejsem žádný pisálek a ty mé příspěvky jsou hodně stručné bez omáčky okolo, tak alespoň doufám, že jsou výstižné. Na druhou stranu ten můj blogíček funguje hlavně pro mě jako takový vzpomínáček.

Radka Jiránková

webdesigner, udelam-web.cz