Úvod » Různé » Jak z Google Moje mapy odstranit šedé pozadí s názvem

Jak z Google Moje mapy odstranit šedé pozadí s názvem

Potýkáte se problémem jakou mapu na web přidat? A když už máte řešení v podobě vytvořené mapy přes Google Moje mapy, (aby se mapa nemusela platit přes Google API), tak se zobrazuje ošklivá horní lišta s názvem mapy..

Co s tím? Nebojte se jde to pomocí CSS. Chcete-li tuto lištu odstranit, můžete vložit na web kód níže, kód mapy si upravte dle sebe, výšku šířku si upravte podle vlastních potřeb.

<div style=“height: 400px; width: 100%; display: inline-block; overflow: hidden“><iframe class=“custom-google-map“ style=“position: relative; top: -55px; border: none;“ src=“https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1OgbDAhq7YXCxC7Wqh7z7dL0CvkAkvAzt&z=10″ width=“2600″ height=“480″></iframe></div>

Až budete kopírovat kód upravte si všechny uvozovky na tyto “ jinak by Vám kód nemusel fungovat.

Moje motto: „Tvorba webových stránek ubírá mi spánek“. Baví mě tvorba webových stránek s redakčním systémem WordPress a vše kolem webů takže grafika, SEO optimalizace a protože jsem bývalá účetní, tak samozřejmě i troška číslíček v marketingu a PPC kampaně. To co umím předávám i dále a to pomocí školení WordPress a také jsem se odhodlala a začala už konečně psát „blog“, za který mě strýček Google nebude mít rád, protože nejsem žádný pisálek a ty mé příspěvky jsou hodně stručné bez omáčky okolo, tak alespoň doufám, že jsou výstižné. Na druhou stranu ten můj blogíček funguje hlavně pro mě jako takový vzpomínáček.

Radka Jiránková

webdesigner, udelam-web.cz