Úvod » Různé » Jak udělat před a za počítadlem symbol plus nebo měnu Kč

Jak udělat před a za počítadlem symbol plus nebo měnu Kč

Když si chcete do počítadla na webu přidat nějaký symbol nebo třeba vlastní text, který tedy můžete vždy jednoduše vložit pod počítadlo, ale pokud je to potřeba, tak jednoduše za číslo, které chcete animovat, počítat, zadáte váš symbol. To je nejjednodušší cesta.

Probém je, že se po načtení stránky, kde počítadlo je, vaše číslo animuje bez vašeho symbolu a jakmile dojede počet, tak tam za to vaše číslo teprve skočí váš symbol, ať už je to symbol plus nebo měna.

Podíváme se jak přidat symbol nebo plus, aby se zobrazovalo současně od začátku ji při animaci/počítání vašeho čísla. 

Nejprve si vytvoříte kód podobný kódu níže a vložíte jej do CSS (DIVI>Nastavení šablony>Přizpůsobené CSS

 

b

Kód

.koruny .percent-value:after { content:’Kč‘;}

Pak už stačí jen otevřít nastavení počítadla na stránce, kde jej máte a vložit do něj CSS Class „koruny“ nebo jak si třídu v kódu výše nazvete.

Uložit a je to.

Moje motto: „Tvorba webových stránek ubírá mi spánek“. Baví mě tvorba webových stránek s redakčním systémem WordPress a vše kolem webů takže grafika, SEO optimalizace a protože jsem bývalá účetní, tak samozřejmě i troška číslíček v marketingu a PPC kampaně. To co umím předávám i dále a to pomocí školení WordPress a také jsem se odhodlala a začala už konečně psát „blog“, za který mě strýček Google nebude mít rád, protože nejsem žádný pisálek a ty mé příspěvky jsou hodně stručné bez omáčky okolo, tak alespoň doufám, že jsou výstižné. Na druhou stranu ten můj blogíček funguje hlavně pro mě jako takový vzpomínáček.

Radka Jiránková

webdesigner, udelam-web.cz