Úvod » Menu hlavička webu » Jak odstranit čáru pod menu u DIVI šablony

Jak odstranit čáru pod menu u DIVI šablony

Máte DIVI šablonu a pod vaším menu máte takovou tenkou šedou čáru, která odděluje hlavičku stránky, což jsou položky v menu a logo od zbytku stránky (tělo stránky).  Jestli nechcete mít oddělené menu od zbytku stránky, jde to pomocí kódu. 

Můžete vyzkoušet vložit tento CSS kód a menu nebude odděleno.

#main-header { box-shadow: none !important; }

Jakou šablonu doporučuji pro tvorbu webových stránek na WordPress:

Šablonu doporučuji proto, že s ní mám osobní zkušenosti, sama stavím většinu webových stránek na této šabloně, dokážete totiž postavit webové stránky na míru, šablona je v češtině, stále se vyvíjí, najdete neuvěřitelně mnoho návodů, se šablonou dokážete téměř kouzlit.

Divi WordPress Theme

Máte problém s webem?

Objednejte si mé služby:

tel.: 734332360

Radka

Radka

Moje motto: “Tvorba webových stránek ubírá mi spánek”. Baví mě tvorba webových stránek s redakčním systémem WordPress a vše kolem webů takže grafika, SEO optimalizace a protože jsem bývalá účetní, tak samozřejmě i troška číslíček v marketingu a PPC kampaně. To co umím předávám i dále a to pomocí školení WordPress a také jsem se odhodlala a začala už konečně psát “blog”, za který mě strýček Google nebude mít rád, protože nejsem žádný pisálek a ty mé příspěvky jsou hodně stručné bez omáčky okolo, tak alespoň doufám, že jsou výstižné. Na druhou stranu ten můj blogíček funguje hlavně pro mě jako takový vzpomínáček.