+420 543 210 162

Nonstop podpora

Klimatizace

Chlazení

Vzduchotechnika

Servisní práce

Klimatizace

Společnost Daimond nabízí instalace i servis klimatizací přesně tam, kde je o ně zájem; v rodinných domech, bytech, kancelářích i obchodních prostorách. Hledáte-li klimatizace nebo například chladicí boxy v Brně, rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného řešení, a to od samotného návrhu a projekce až po realizaci a zabezpečení následného servisu.

Klimatizace jsou základním systémem, který udržuje v určitých prostorách komfort ve formě stále teploty. Ačkoli je primární funkcí klimatizací chlazení, běžnou součástí již v dnešní době bývá varianta teplovzdušného topení. Ke klimatizacím neodmyslitelně patří také další funkce, jako je filtrace či vysoušení vzduchu. 

Fujitsu klimatizace

Rozhodujete se právě o pořízení klimatizace? Našim zákazníkům doporučujeme zařízení společnosti Fujitsu, u kterých máme jistotu vysoce kvalitního provedení všech součástí. Klimatizace výrobce Fujitsu naleznou využití jak v bytech či rodinných domech, tak i v komerčních prostorách. Od výrobků Fujitsu očekávejte nízké provozní náklady, spolehlivý provoz a šetrnost k životnímu prostředí.

Portfolio klimatizací Fujitsu zahrnuje jak malé jednotky pro menší místnosti, tak velké klimatizační systémy pro velmi náročné provozy. O jejich kvalitě vypovídá i to, že se prodávají ve více než stovce zemí světa. Není divu, společnost Fujitsu má 70letou tradici také v jiných průmyslových odvětvích.

Klimatizace Fujitsu mohou teplotu vzduchu v místnosti nejen zvýšit či snížit, ale pomocí filtrů vzduch také pročistí. Díky řízenému proudění vzduchu navíc zabrání pocitu nepříjemného průvanu.

Pomůžeme vám vybrat vhodný přístroj. Jako autorizovaný prodejce známe užití i specifikaci jednotlivých typů klimatizací Fujitsu. Naše společnost Daimond je již 16 let autorizovaným dealerem právě klimatizací značky Fujitsu. Můžete se tedy spolehnout na to, že dobře nakoupíte, a také na to, že vám klimatizaci odborně nainstalujeme. Spojení firem Daimond a Fujitsu je zárukou kvalitního a profesionálního řešení, přičemž vždy klademe důraz na špičkovou kvalitu bez kompromisů.

Klimatizace do bytu

Klimatizace se stává nepostradatelným standardem v životě moderního člověka. Ačkoli to dříve nebylo úplně obvyklé, dnes se klimatizace běžně instaluje i do bytů. V horkých dnech vám klimatizace zajistí pohodlí a jejich snadná ovladatelnost i instalace přinese uživatelům přesně to, co od ní vyžadují – tedy stálou teplotu.

Vybírat můžete z několika typů i designů. My vám vždy odborně poradíme, aby vybraný typ klimatizace byl tím nejvhodnějším a nejefektivnějším řešením pro váš byt.

Nízká hlučnost

Nemějte strach z vysoké hlučnosti zařízení. Klimatizace jsou navrhovány a následně vyráběny tak, aby do vašeho domova zapadly, udělaly z něj příjemnější místo a přitom nerušily, a to ani vzhledem, ani zvukem. Naši klienti jsou často překvapeni, nakolik může klimatizace pobyt doma zpříjemnit.  

Pomoc při alergiích a znečištění ovzduší

Kromě toho, že vám klimatizace v parném létě byt ochladí, může být vítaným pomocníkem i při alergiích. Některé klimatizace totiž obsahují filtry, které umí alergeny zadržet. Pořízení klimatizace doporučujeme i lidem žijícím v centrech hlučných měst, pro které je větrání nepříliš vhodné kvůli hluku i znečištění. 

Typy klimatizací do bytu:

  • nástěnné klimatizace
  • podstropní
  • mezistropní
  • kazetové
  • mobilní klimatizace

Ať už si vybere jakýkoli typ klimatizace, jsme přesvědčení, že vám bude doma dobrým pomocníkem a naplní vaše představy o spokojeném a dokonalém domově. Nemusíte se bát, že by klimatizace narušila atmosféru vašeho bytu. Design námi dodávaných a montovaných klimatizací odpovídá jak moderním nárokům, tak individuálním požadavkům každého zákazníka. Společnost Daimond se o vaše požadavky typu klimatizace Brno či vzduchotechnika Brno ráda postará. 

Klimatizace do rodinných domů

Také nemáte rádi horké letní noci, protože nemůžete spát? Vhodným řešením by mohla být právě klimatizace. Ta nejen chladí, ale také čistí vzduch v místnosti. Využijete ji také v případě, že jste vy nebo vaše děti alergici. Vhodná je především ve městech, kde je větrání kvůli hluku a špatnému vzduchu tou horší variantou.

Klimatizace by měla mít několik důležitých vlastností. Jednou z nich je tichý provoz. Další, neméně důležitou vlastností je ekonomický a ekologický provoz, díky kterému nebudete platit více, než je opravdu nutné.

Funkcí klimatizace je nejen chlazení a udržování teploty, ale lze ji využít i při odvlhčování nebo větrání. Dnešní moderní přístroje dokáží dokonce zahřát. Takové vytápění se nejčastěji doporučuje na jaře a na podzim, tedy při teplotách lehce nad nulou.

Klimatizace do kanceláří

Stále více firem a úřadů vybavuje své prostory klimatizací. Je to proto, že klimatizace v kancelářských prostorách zkvalitňuje pobyt nejen přítomným zaměstnancům, ale i všem příchozím zákazníkům a návštěvám.

Komerční prostory dělíme na několik skupin, přičemž pro každou skupinu existují vhodná zařízení. My jsme připraveni vám pomoci s výběrem té pravé klimatizace pro vaši kancelář, případně celou budovu.

Větší kanceláře, obchody a haly

Máte větší kancelář, obchodní prostory nebo velkou halu? V takovém případě je vhodnější realizace klimatizace celých budov. Samostatnou kapitolou je pak chlazení technických prostor.

Klimatizační jednotky, které jsou určeny pro větší komerční prostory, se vyznačují zejména tichým chodem a jednoduchým ovládáním. Taková klimatizace je navíc schopna tzv. autodiagnostiky, což v případě technických komplikací výrazně usnadňuje servis a nápravu. Společnost Daimond se vám o servis v Brně postará ráda stejně jako o vzduchotechniku a chlazení.

KONTAKT

 

Vídeňská 56a, 639 00 Brno

IČ: 60728167

DIČ: CZ60728167

ODKAZY

 

Cookies

Zásady ochrany osobních údajů

+420 543 210 162

Nonstop podpora

info@daimond.cz

© Copyright Daimond – chlazení, spol. s. r. o., webdesign udelam-WEB.cz